Андрій Парубій пояснив, чому законопроект про Антикорупційний суд "завис" у комітеті

16.04.2018 22:29 weche.info
Затримка розгляду законопроекту про Антикорупційний суд є передбачуваною, оскільки навколо нього досі тривають дискусії і він поки не готовий для внесення до сесійної зали, - Парубій.

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на брифінг Голови Верховної Ради Андрія Парубія.

"Затримка передбачувана. Це є Комітет, а без Комітету будь-який законопроект не може з'явитись у порядку денному сесії. За моєю інформацією, практично вже завершено його розгляд. Якщо я не помиляюсь, разом є 1925 правок. Але остаточного рішення Комітету ще немає".

Також зазначається, що Парубій назвав два аспекти, над якими триває найбільше дискусій. Перше - чи має Антикорупційний суд відповідати юрисдикції НАБУ і САП. Друге - які повноваження матиме громадська рада міжнародних експертів.

Комментарии

ua Zр, 17.04.2018 01:09

Смотрел "Свободу слова" на ICTV.Пока Гройсман трещал,как мопед,про свои фейковые успехи в реформах и экономике и даже про громадную роль в деле здравоохранения д-ра Смерть бездипломной ведьмы Супрун,- терпел.Но когда сделал реверанс в сторону "кристально чистого" Парубия,ушел в И-нет.

ua не из адэсы, 16.04.2018 23:41

к слову-в руководстве всех Рад,ублюдки и негодяи имели 90%.Это вывод только факту "итогов" за 26 лет

ua Гость, 16.04.2018 22:54

И вот такие ублюдки повлезали во власть и держатся за нее зубами, провозглашая дикие "законы" и по двадцать раз их переголосовывая, чтобы протолкнуть в угоду своим амбициям.

ua Гость, 16.04.2018 22:46

о да ,Анруша он такой ,сказжет как отрежет ,правда большинство его не понимают ,ну то х.ня ,главное сказать .

Добавить комментарий

АВТОРСКИЕ СТАТЬИ