Политикаwww.eurointegration.com.ua2 сент.

Ані підтримки, ані відмови: як Байден ставиться до вступу України до НАТО

nk_hauz/kCwlPLV7g.jpeg

Зустріч президента України Володимира Зеленського з президентом США Джозефом Байденом відбулася. Сторони підписали низку двосторонніх документів, які ще аналізуватимуть фахівці, як-от оборонну угоду, а також заяви, які пролунають від посадовців.

Та вже можна проаналізувати лише один з результатів – спільну заяву двох держав. Ця заява є настільки повною та детальною, що сама по собі дозволяє говорити про успіх зустрічі... але з одним нюансом.

Так що ж у спільній заяві двох держав, чи включає вона проблемні теми та чи має добрі новини для України? Читайте в чудовій аналітиці редактора "Європейської правди" Сергія Сидоренка Допомога усюди, крім НАТО: що пообіцяли один одному Зеленський та Байден

Формально спільна заява двох держав є головним результатом зустрічі президентів, однак в реальності цей текст був узгоджений між Києвом та Вашингтоном заздалегідь і не змінювався після зустрічі президентів.

Найбільша проблема: спільна заява документально засвідчила те, що чинна адміністрація США не готова підтримувати зближення України з НАТО. Але й відмова також не звучить.

У той час як тема членства справді стала проблемною, з інших, у тому числі суміжних питань, спільна заява України та США містить переважно добрі новини для України.

У тому числі – щодо оборонної підтримки з боку США, надати додаткові партії вакцини від коронавірусу тощо.

Які пункти стали стратегічно ще вагомішими, чи перейдуть відносини із США на новий рівень та чи будуть ще новини на американському напрямку читайте в статті Допомога усюди, крім НАТО: що пообіцяли один одному Зеленський та Байден.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну с почином тебя! Если ничего не пишешь, значит прошло гладко... без градусов. Ну вот, а ты боялась, даже ... не помялась! :-)) Я про куртку! :-)) Зря ты фонариком ещё не обзавелась, когда веер вас накроет ... помяни моё слово, всё с прилавков, подобное, как волной смоет. Это психология, работает во всех странах. Ну там ещё про жареного петуха, ну который клеваться любит, помнишь...
ЭТО ОДНОЗНАЧНО !!!
А КТО ГРОМЧЕ ВСЕХ ОРЁТ ЧТО РОССИЯ НАПАДЁТ? ТОЛЬКО ТОТ КТО САМ СОБИРАЕТСЯ НАПАДАТЬ !!!
Весёлый Роджер
Дивлюсь тоби понравилось Шмуля Сруля, про тоби писня, про щиропархатых долбоЭбов, ждучих покращення: "Шизофрения - дулче мелодие,.." мабуть неё сейчас спиваешь та Сало Русское шматом большим нарезаешь? А ведь сука ты склеротная, когда-то брехал що мол ...Сало ны ыим! - Вот же ты пиСдабол сраный, МРАЗЬ холуйская! И так во всём ты, МУДАК тупой и неучь завистливая - от плашек до выплавки металла! Да мне по фую за кого ты там меня считаешь, да хоть за китайца, у которого большие ... Нихау - да ни фуяу!
Луна -2
Кт о кого -Зеленский -Ахметку, либо Ахметов -комика.Тотализатор открыт - делайте ставки ,господа!
гость
что и требовалось доказать - "если слышен денег шелест значит лох идет на нерест".
е
так вали в свою америку..
е
весьма вероятно, уважаемая..будем надеятся на лучшее))