Политика4studio.com.uaOct 2

Арахамія підтвердив, що відставка Разумкова пов’язана із законом про олігархів

nk_hauz/XtCjBkvnR.jpeg

У голови фракції “Слуги народу” Давіда Арахамії і голови Верховної Ради Дмитра Разумкова політичні розходження щодо закону про олігархів.

Про це Арахамія заявив журналістам, трансляцію вів “Прямий”, пише Четверта студія.

За його словами, ідеться лише про два “береги”: служіння народу чи олігархам.

“Якщо ви спитаєте, чи є політичні розходження з Разумковим, то я про це відкрито говорив і говорю: є. Особливо щодо закону про олігархів. Ми від самого початку це обговорювали, на ток-шоу я вже ходив тощо. Є. Я не розумію. Люди мають визначитися, на якому березі вони. Є два береги в цій історії. Там немає напівтонів. Ти слуга народу чи слуга олігарха”, — сказав політик.

Варто зазначити, що раніше Дмитро Разумков повідомив, що процедура, за якою ухвалювали закон “про олігархів”, дає можливість опозиції заблокувати процес так званої “деолігархізації” через Конституційний суд.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні 23 вересня ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)”.

Раніше Дмитро Разумков заявив, що має намір звернутися до антикорупційних органів через розповсюдження інформації, стосовно того, що народним депутатам пропонують гроші за “правильне” голосування під час ймовірних посадових змін у ВРУ.

Також Разумков повідомив, що не всі представники монобільшості знають про засідання фракції щодо відставки Голови Верховної Ради України, тож ймовірно “Слуги народу” провели таємне засідання для голосування за відставку спікера парламенту.

Згодом Давид Арахамія вдруге подав звернення щодо підписних листів для збору підписів народних депутатів за відкликання з посади Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, хоча попереднє звернення вже задовольнили.

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»