Политикаprm.ua14 окт.

АРАХАМІЯ ПРОКОМЕНТУВАВ МОЖЛИВІСТЬ ДОСТРОКОВИХ ВИБОРІВ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ

nk_hauz/-mjajg43e3cmgbxine9w.jpg

Передумов для дострокових парламентських виборів в Україні немає.

Про це "Прямому" розповів голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Ні, передумов немає насправді, але є бажання в багатьох… Кому це вигідно? Номер один, кому це вигідно – це ОПЗЖ, тому що в них виріс теж суттєво на півдні рейтинг і на сході. І тому вони теж заведуть десь плюс 25-30 мандатів. І тому вони, фактично маючи медіаресурси, в тому числі намагаються качати цю тему.

Але щоб були якісь передумови до цього? Є ж чітко в законі визначені умови. Це може бути, наприклад, відсутність коаліції – це перша умова. Це неспроможність протягом двох місяців, наприклад, новий Кабмін створити. У нас зараз є працюючий Кабмін, у нас є коаліція. Тобто у нас немає зараз ніяких передумов. Але бажання інших політичних сил це зробити існує, і воно прогресує. Тобто вони вважають, що вони не можуть вже чекати ще три роки чи три з половиною, скільки залишилося, і тому хочуть це накачати таким чином", - розповів Арахамія.

Раніше народний депутат від "Слуги Народу" Олександр Качура в інтерв'ю інформагентству "Єдність" заявив: "Є регіони, які на сході знаходяться, так званий регіон юга-востока, простими словами, то там буде значна підтримка цієї політичної партії, тому треба буде вибудовувати якусь конструкцію в окремих регіонах України".

Раніше народний депутат VIII скликання Єгор Фірсов заявив, що "Слуга народу" створюватиме коаліції з ОПЗЖ на місцях, особливо у східних регіонах.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Ёпта, ты, Ленка-дура-белка-целка в каком году живешь? Это в чем на сегодня твоя пиндосия лидер? По биржевым пузырям - да, лидер, причем мировой; по печатанию макулатуры для этих пузырей - да, лидер, причем мировой; по реальной экономике - лидер Китай; по военным технологиям - лидер РФ. Я же тебе уже говорил, что пиндосики уже перестали данные по ВВП публиковать, т.к. не красиво у них там получается. А про инфляцию и рост цен в пиндосии ты и не слышала... Сколько можно тебе говорить, тупая ты свинья, что все твои высеры в сети - полное говно!
Мауаммар Каддафи
Свободная Африка - это круто!
Все пропало
Эрдоган! Сволочь! Признай геноцид армян для начала! И может тогда не станешь пускать в свой дом бандеровцев!
Елена
Бедные американцы,беднеющие американцы, деградация американцев у всех на виду,они не понимают ничего, совершенно и даже то что их страна мировой лидер,но это от того что они такие тупые,прям как я,хе.
ЗАПАНУВАЛЫ?
Ну, как говорится, как говорится, - и это радует!
Все пропало
У американцев квалификация получше, чем у слуг народа... Поэтому американцы с русскими ни о чем не договорились. И даже Эрдоган с американцами договориться не может. Тоже квалификации не хватает.
Кот Матроскин
Возвращение блудного попугая...