АРАХАМІЯ ПРОКОМЕНТУВАВ МОЖЛИВІСТЬ ДОСТРОКОВИХ ВИБОРІВ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ
Политикаprm.ua7 дней назад

АРАХАМІЯ ПРОКОМЕНТУВАВ МОЖЛИВІСТЬ ДОСТРОКОВИХ ВИБОРІВ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ

Передумов для дострокових парламентських виборів в Україні немає.

Про це "Прямому" розповів голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Ні, передумов немає насправді, але є бажання в багатьох… Кому це вигідно? Номер один, кому це вигідно – це ОПЗЖ, тому що в них виріс теж суттєво на півдні рейтинг і на сході. І тому вони теж заведуть десь плюс 25-30 мандатів. І тому вони, фактично маючи медіаресурси, в тому числі намагаються качати цю тему.

Але щоб були якісь передумови до цього? Є ж чітко в законі визначені умови. Це може бути, наприклад, відсутність коаліції – це перша умова. Це неспроможність протягом двох місяців, наприклад, новий Кабмін створити. У нас зараз є працюючий Кабмін, у нас є коаліція. Тобто у нас немає зараз ніяких передумов. Але бажання інших політичних сил це зробити існує, і воно прогресує. Тобто вони вважають, що вони не можуть вже чекати ще три роки чи три з половиною, скільки залишилося, і тому хочуть це накачати таким чином", - розповів Арахамія.

Раніше народний депутат від "Слуги Народу" Олександр Качура в інтерв'ю інформагентству "Єдність" заявив: "Є регіони, які на сході знаходяться, так званий регіон юга-востока, простими словами, то там буде значна підтримка цієї політичної партії, тому треба буде вибудовувати якусь конструкцію в окремих регіонах України".

Раніше народний депутат VIII скликання Єгор Фірсов заявив, що "Слуга народу" створюватиме коаліції з ОПЗЖ на місцях, особливо у східних регіонах.

Написать комментарий