Политикаukrpohliad.orgOct 18

Австралія оголосила про призначення нового посла в Україні

nk_hauz/-mjwj9ksvcwdwpidkzlc.jpg

Міністр закордонних справ Маріс Пейн оголосила про призначення Брюса Едвардса наступним послом Австралії в Україні. Пан Едвардс також буде акредитований у Молдові.

Про містера Едвардса Містер Едвардс – співробітник відділу закордонних справ і торгівлі. Раніше він працював за кордоном на посаді заступника глави місії в порту Іспанії та Бейруті, а також у командуваннях у Києві та Кабулі. Пан Едвардс є магістром журналістики Квінслендського університету; магістр мистецтв та бакалавр мистецтв з Університету Мельбурна; диплом (з відзнакою) з досліджень Антарктики та Південного океану в Університеті Тасманії; та сертифікат гуманітарного лідерства в Університеті Дікін. Пан Едвардс також добре знає Україну завдяки службі в якості повіреного у справах в останні роки.

СУОА вітає нового Посла та бажає йому доброго. У нещодавній телефонній розмові із співголовою СУОА Стефаном Романівом обговорено поточні відносини та продовження співпраці.

На фото, зробленому до 2020 року, Брюс Едвардс (другий зліва) з провідними діячами Світового Конґресу Українців  – директором представництва СКУ в Україні Сергієм Касянчуком (перший зліва) і першим віцепрезидентом СКУ Стефаном Романівим:

nk_hauz/-mjwjofz2zgcgdp36wha.jpg