Политикаnova.net.ua8 дек.

БАЙДЕН ПЛАНУЄ ПРИЗНАЧИТИ НОВОГО ПОСЛА США В УКРАЇНІ

nk_hauz/pBehRAh7R.jpeg

Видання “Foreign Policy” повідомляє, що Білий Дім невдовзі призначить посла Сполучених Штатів в Україні – Джо Байден зупинив свій вибір на Бріджіт Брінк.

Останні 25 років Брінк будує кар’єру професійного дипломата у Держдепартаменті США, куди вперше прийшла у 1996 році. Згодом їй довелося працювати у найпростіших американських дипмісіях у Європі, на Кавказі та у Центральній Азії.

Бріджіт з 2019 року очолює дипломатичну місію США в Словаччині і скоро має завершити свою трирічну каденцію на цій посаді. У 2018 році Дональд Трамп намагався призначити Бріджіт Брінк послом США у Грузії, проте проти цього виступила місцева влада. Впливове американське видання Foreign Policy вважає, що за небажанням грузинської влади видати агреман (згоду уряду приймаючої держави на призначення особи дипломатичним представником направляючої держави) Бріджіт Брінк, яка пропрацювала в Грузії як дипломат загалом шість років, стоїть лідер правлячої партії «Грузинська мрія». І нібито таке рішення зумовлене доброзичливим ставленням Бріджіт Брінк до третього президента Грузії Михайла Саакашвілі.

💬 Последние комментарии
--------
Когда мы говорим британцы или они сами ,мы -они утверджаем о их имперском статусе.Британии нет -есть Англия.Мир помнит злобную британию. Говоря про установление проросийского украинского правительства РФ Англия утверджает ,что настоящее правительство установленое ими и подерживается ими,и управляется.Вор кричит держи вора. Англия вышла с ес для возрождения своей империи..
Спички детям
Шизофреничка, мне безразличны твои интересы. Уверен, что они такие же жалкие, ограниченные и бессмысленные как и твой куцый дефективный свидомый мозг.
Я
Это у них национальная особенность - кретинизм - мерило адекватности
Стэцько
Нужно у Рената Леонидовича спросить,а не у под-Пиндосников.
е
уважаемый, а Вы не видели еще упаковок от продуктов с очень характерной надписью "не для продажи в ЕС"? а я видел... так что да, для папуасов техника другая...
Читатель
Только для Украины? Для всего мира другие характеристики? Ну и заголовок....
е
показывай дорогу.. ты ведь только оттуда)))