Байден заявив про готовність спільно з Макроном і Джонсоном вирішувати конфлікт на Донбасі
Политикаnv.ua11 ноября 2020

Байден заявив про готовність спільно з Макроном і Джонсоном вирішувати конфлікт на Донбасі

Обраний президент США Джо Байден заявив, що готовий спільно з прем'єр-міністром Великої Британії і президентом Франції Еммануелем Макрона працювати над вирішенням конфлікту на Донбасі.

За даними штабу Байдена, під час розмови з Макроном майбутній президент США заявив про "інтерес до спільної роботи над вирішенням конфліктів в Україні та в Сирії, а також - над іранською ядерною програмою".

У той же час, у розмові з прем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном Байден заявив про бажання "працювати разом щодо таких тем, як Балкани й Україна".

Нагадаємо, 7 листопада американські ЗМІ написали, що кандидат від Демократичної партії Джо Байден обраний 46-м президентом Сполучених Штатів. Він здобув перемогу в Пенсільванії, завдяки чому набрав необхідні для перемоги 270 голосів вибірників.

Після цього Дональд Трамп заявляв, що планує оскаржувати результати президентських виборів у Пенсільванії, де на думку Трампа сфальсифікували десятки тисяч голосів. Особистий адвокат Трампа Руді Джуліані заявив про «масові позови в масштабах всієї країни».

Написать комментарий