Политикаunn.com.ua28 янв.

“Батьківщина” не об’єднуватиметься з жодною політичною силою — Ю.Тимошенко

КИЇВ. 28 січня. УНН. Партія “Батьківщина” більше не об’єднуватиметься з жодною політичною силою, аби не нести відповідальність за дії інших політиків. Про це лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко наголосила під час ефіру на телеканалі “NewsOne”, передає УНН. “Не можна брати відповідальність за інших політиків, адже потім вони впадають в корупцію, зберігають стару систему, а відповідальність за це доводиться нести мені”, — пояснила лідер партії. Ю.Тимошенко висловила жаль з приводу того, що свого часу підтримала на президентських виборах Віктора Ющенка, а також дала згоду на об’єднання з Арсенієм Яценюком, який “на потужності „Батьківщини“ пройшов у парламент, провів своїх корупціонерів і став прем’єр-міністром”. “Жодного об’єднання і жодного взяття на себе відповідальності за інших людей, в яких я зараз навіть упевнена. Не можна ні за кого давати гарантії”, — вважає лідер “Батьківщини”. Між тим, за словами Юлії Тимошенко, партія співпрацюватиме з демократичними силами та політиками. Раніше Ю.Тимошенко висловила думку, що на зустрічі з новим Президентом США Україна має ініціювати Будапештський формат перемовин.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .