"Батьківщина" наполягає на знятті з розгляду законопроекту про референдум
Политикаua.interfax.com.ua26 января 2021

"Батьківщина" наполягає на знятті з розгляду законопроекту про референдум

Депутатська фракція "Батьківщина" наполягає на знятті з розгляду в другому читанні законопроекту про народовладдя через всеукраїнський референдум.

"Насправді це не закон про референдум як такий. Оскільки, якщо прочитати заключні положення, то цей закон набуде чинності тільки через два роки. По суті, цей законопроект ставить під сумнів можливість проведення референдуму... Весь законопроект зроблений так, щоб референдум був контрольованим фактично тими, хто буде при владі в той момент... Саме тому наша фракція наполягала на тому, щоб за можливості зняти цей законопроект", - сказав журналістам заступник голови фракції Сергій Соболєв у вівторок.

Окрім того, він звернув увагу на те, що ініціатори документа пропонують розглядати на референдумі питання про відторгнення територій України, і назвав це "дивною нормою".

"Навіщо взагалі це питання має бути закладене, тим більше не в спеціальному законі?" – наголосив депутат.

По-друге, зазначив Соболєв, автори законопроекту пропонують передбачити норму, яка "створює умови для вседозволеності Центральної виборчої комісії".

"Тепер, згідно з цим законопроектом, ЦВК сама встановлюватиме положення про порядок проведення референдуму, вона має право на 40 днів відкласти будь-який референдум", - пояснив він.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила в першому читанні президентський законопроект №3612 про народовладдя через всеукраїнський референдум 18 червня 2020 року.

У другому читанні цей законопроект ВР планує розглянути 26 січня.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
С
Украина вступит в ДУПО
е
Елена, что ж твои американцы сами уран обогатить не могут и ракетные двигатели что не взрываются построить не в состоянии??? Ума у них нет или технологий или денег?? А? в очередной раз тебе в физиономию ткнули тем что твоя супер-пупер америка отсталая страна...
е
и ты не ответила на вопрос: ты будешь тогда славу америке вопить?
е
под слона...
е
от ты дура.. НИКТО в Европе за Украину воевать не будет с Россией... Украина моська которую натравил хозяин на слона или ты считаешь, что хозяин такий тупой как ты и будет под словно кидаться???
Елена
Я о этом и писала,что война, особенно крупномасштабная,то будет плохо,плюс атомные электростанции, короче кошмар,притом всем будет плохо,.
ТЫ ТУПАЯ ОВЦА
В этом случае бомбы кидать будут на украинской территории! Ты об этом подумала, овца тупая? Славу америке будешь тогда вопить?