Политикаprocherk.info29 авг.

«Батьківщина» підписала меморандум з ГО «Рух реформації»

nk_hauz/-mftzyguqvlryfn6xhur.jpg

Сьогодні між черкаською обласною партійною організацією ВО «Батьківщина» та ГО «Рух реформації» відбулося підписання меморандуму про спільну діяльність на основі християнських моральних цінностей та в інтересах громадян.

З боку партійної організації підпис поставив голова обласної організації Юрій Тренкін, а з боку громадської організації пастор Валерій Бєляєв.

– У нас всеукраїнське об’єднання перебуває в стадії реорганізації. Приємно, що до нас долучилися люди з високою цінністю, з високою духовністю, тож приємно вітати в нашому рухові громадську організацію, члени якої сповідують ті ж цінності, що близькі мені. Я думаю, що сьогодні ми підпишемо документ, що буде взірцем для всіх інших партій, – сказав Юрій Тренкін.

– Ми до цього йшли кілька місяців, були роздуми, перемовини. Була спільна праця над напрацюванням меморандуму. Ми зважували ризики, своє майбутнє, адже не з кожною політсилою можна пов’язати добрі надії для нашої держави. «Батьківщина» - та партія, яка пройшла складний шлях. І було багато знакових моментів, на які ми спиралися, підписуючи меморандум, – зазначив Валерій Бєляєв.

Обоє учасників заходу зазначили, що прийшли до такого меморандуму у зв’язку з довірою одне до одного.

– У нас є майбутнє і добре майбутнє, бо ми думаємо про розвиток країни через світогляд християнина, – сказав Бєляєв.

«Підписуємо даний меморандум про спільну діяльність на основі християнських моральних цінностей в інтересах громадян, громади та зобов’язуємося докладати усіх необхідних спільних зусиль для формування християнського шляху розвитку громади; всебічного сприяння діяльності християнських церков і релігійних організацій, забезпечення свободи совісті та віросповідання; ініціювання, розроблення і підтримка програм, спрямованих на захист сім’ї та сімейних цінностей, недопущення пропагування антихристиянської гендерної ідеології та одностатевих сексуальних відносин тощо», - йдеться в меморандумі.

💬 Последние комментарии
лУНА -2
Да ты шо?Воевать будут стойко - где на диване, вроде каменяра? Кстати где он ?Неужели пошел в окоп сражаться за свою хатынку, или лежит на диване - окопный воин ? в ОБЩЕМ -ТО ДА , ЗА 30 ЛЕТ ВЫРОСЛО ПОКОЛЕНИЕ не жившее в СССР -С этим согласна -Но, понимаешь, краса ты наша вумная_да еще с прочищенными мозгами .Но переформатировать их будет легко - заставив еще раз побывать в котлах вроде Иловайска и Дебальцево - вот тогда и будем смотреть кто из них самый -самый Понимаешь еще такой фактор - как вооружение -чем вооружена армия ВСУ. -старьем приходящим из -за океана - что это значит .?значит при любой возможной ПРИЧИНЕ возможна аварийная ситуация ..когда те же ремонтники не знают, что делать с импортными Джаеллинами - их просто напросто не обучили - и все.. Российская техника на порядок выше и она своя. ВОТ ЭТО И ЕСТЬ ГЛАВНОЕ ОТЛИЧИЕ ОТ ВСУ.если ты конечно, служил то должен знать это, и не писать всякую -ерунду.
Луна -2
Не думаю чтобы вернулись .Для того , чтобы вернуться нужно вначале взлететь, а если не получится, и взлетишь ты на воздух ....Да и возвращаться -зачем ?ОНИ же своих забрали, а туземцы -вы как хотите - хоть на своих двоих , через границу прорывайтесь .
Луна -2
Конечно же с собаками,как в самолете из Кабула .Да не забудьте еще, огородить место для стоянки будущего самолета- а то еще украинские власти захотят сбежать и родичей своих прихватят...Будет вой почище, чем в Афганистане
Гость
И ДОБАВЛЮ - С КОШЕЛЬКА ПОРОШЕНКО И ЗЕЛНСКОГО! ПУСТЬ ОНИ ВЫПЛАТЯТЬ ДО КОНЦА СВОИХ ДНЕЙ, ЗА ЧТО ПЛАНОМЕНО РАЗВАЛИВАЛИ И РАЗВОРОВАЛИ УКРАИНУ!!!
Гость
О?! Тогда НЕ С МОИХ КОШЕЛЬКОВ, А С ТВОИХ, ЗЕЛЕНСКИЙ!!!!
Гость
Да, да.. пусть ЗАБЕРУТ С СОБОЙ БИОЛАБОРАТОРИЮ И ТЕСТИРУЙТЕ НА АМЕРИАНЦЕВ! !!!!!!!
Весёлый Роджер
Ну таки - гондольер чи гандонер? Чи просто МУДАК? ЭЙ тварь отвечай?