Политикаnv.ua5 авг.

Безвізовий режим: Євросоюз очікує, що Україна припинить видавати більше одного закордонного паспорта

nk_hauz/oyYjDcGnR.jpeg

В Євросоюзі закликали Україну припинити видавати громадянам більше одного дійсного закордонного паспорта. Про це йдеться у звіті Єврокомісії в рамках механізму призупинення безвізових режимів.

У документі сказано, що в Польщі виявили українців з більш ніж одним легально виданими паспортом. У деяких було змінено особисті дані, що дозволяє їм перебувати на території ЄС більш ніж 90 встановлених днів протягом 180-денного періоду.

В ЄС нагадали, що останні не біометричні паспорти в Україні було видано в 2016 році, а до 2026 року, коли їхній термін дії закінчиться, від таких паспортів мають повністю відмовитися. Україну закликали не дозволяти громадянам мати більше одного дійсного закордонного паспорта, припинити видачу «додаткових» паспортів і скасувати дію вже виданих.

Також Україні рекомендують:

  • продовжити зусилля зі скорочення кількості українців, що незаконно прибувають до країн-членів ЄС і подають необґрунтовані заяви про політичний притулок;
  • підвищити ефективність антикорупційних та правоохоронних органів, зосередивши зусилля на боротьбі з великомасштабною корупцією і «захопленням» держави;
  • підвищити ефективність боротьби з організованою злочинністю і відмиванням грошей;
  • ухвалити необхідні закони про НАБУ, щоб усунути правову невизначеність його статусу;
  • удосконалити законодавство, що стосується АРМА і управління заарештованими активами, і ухвалити національну стратегію з повернення активів;
  • провести прозорий і справедливий конкурс з відбору керівників НАБУ, САП, АРМА і правоохоронних органів;
  • привести візову політику України у відповідність до вимог ЄС.

Євросоюз затвердив оновлений механізм припинення безвізових режимів з третіми країнами в 2017 році. Він містить кілька причин, з яких безвіз можуть призупинити, - більшість стосується міграції та співпраці з реадмісії.

💬 Последние комментарии
-------
Зачем вонять украине про крым-профукали с одобрения туррчинова ,обамы котоые дали добро на уход крыма.А теперь это второстепеный вопрос.Ядерная смерть это более серьезный вопрос украине.Энергетика очень важная.Донбас тоже второстепеный вопрос .
------
Колониальная власть это кукла на руке манипулятора.
-----
Выпросили чтоб Белоруссия признала крым росийским.
Голос разума
Читать прессу? И смотреть интернер-рескрсы? Я прочитал, что в ночь с 26 на 27 февраля 2014 года Верховную Раду Крыма захватили военные РФ. И увидел видео этого захвата. О каком референдуме дальше можно говорить?
Кот
В Израиле,Южной Корее президенты сидят за решёткой как миленькие и ничего,а тут видишь ли маменькин сынок не хочет и все!Хоть и доказательств его вины выше крыши,по которой Мишка в Киеве скакал аки орангутанг!!!
Елена
Иди ошибка природы снегом улицы Киева посыпай, Кличко что сказал?что что бы не было гололедицы , будут посыпать улица Киева снегом,факт, бегом взял лопату и посыпай снегом
-------
дорогу зелёной энергетике!