Политикаnv.uaAug 5

Безвізовий режим: Євросоюз очікує, що Україна припинить видавати більше одного закордонного паспорта

nk_hauz/oyYjDcGnR.jpeg

В Євросоюзі закликали Україну припинити видавати громадянам більше одного дійсного закордонного паспорта. Про це йдеться у звіті Єврокомісії в рамках механізму призупинення безвізових режимів.

У документі сказано, що в Польщі виявили українців з більш ніж одним легально виданими паспортом. У деяких було змінено особисті дані, що дозволяє їм перебувати на території ЄС більш ніж 90 встановлених днів протягом 180-денного періоду.

В ЄС нагадали, що останні не біометричні паспорти в Україні було видано в 2016 році, а до 2026 року, коли їхній термін дії закінчиться, від таких паспортів мають повністю відмовитися. Україну закликали не дозволяти громадянам мати більше одного дійсного закордонного паспорта, припинити видачу «додаткових» паспортів і скасувати дію вже виданих.

Також Україні рекомендують:

  • продовжити зусилля зі скорочення кількості українців, що незаконно прибувають до країн-членів ЄС і подають необґрунтовані заяви про політичний притулок;
  • підвищити ефективність антикорупційних та правоохоронних органів, зосередивши зусилля на боротьбі з великомасштабною корупцією і «захопленням» держави;
  • підвищити ефективність боротьби з організованою злочинністю і відмиванням грошей;
  • ухвалити необхідні закони про НАБУ, щоб усунути правову невизначеність його статусу;
  • удосконалити законодавство, що стосується АРМА і управління заарештованими активами, і ухвалити національну стратегію з повернення активів;
  • провести прозорий і справедливий конкурс з відбору керівників НАБУ, САП, АРМА і правоохоронних органів;
  • привести візову політику України у відповідність до вимог ЄС.

Євросоюз затвердив оновлений механізм припинення безвізових режимів з третіми країнами в 2017 році. Він містить кілька причин, з яких безвіз можуть призупинити, - більшість стосується міграції та співпраці з реадмісії.

💬 Последние комментарии
Ы
У тёти, бедняжки, черепно-мозговая травма. Не обращайте внимания. Осень. Обострение. 30 серебреников...
Ы
Эк, несёт жопорожца. Уж советовал таблетки, не помогает, болезному. Ну, дрищи дальше, бедолага.
Подвирья Скотыняк
бедный Оруэл даже не знал что писал свой "Скотный двор" про Украину будущего
Starый Йухан
Украинство головного мозга - тяжёлая форма психического расстройства.
Весёлый Роджер
ОЙ да нЫчого вони ны зробили! Так тут Шмуля пропа_Хандон брешет! Там уси трубы из картону, писли першого дождичка размокнуть. Шо не верите? А чаму? Ну а как иначе, ведь все же на Украине верят, если у четверг, писли дождичка, на Лысой горе, засвистят раки гимн - щенывмырла, то зразу щирые скакуны запанують! Ось воно як!
Весёлый Роджер
ЭЙ мудак бандеровский! А вот это ты тогда на фуя написал? "Там статья третья с верху вниз,как деньги улетают из России за границу."??? То есть, если Порошенко пиСдит гроши у Панаму - цэ файно, а вот москалям НЫ, им дулю! Вот ты тварь продажная, сосун пиндосов!
Весёлый Роджер
«Елена – 27 июля 2020- Роджер всё врёшь,на майдан люди вышли за лучшую жизнь,за европейский уровень жизни,а не просто так. …» «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.»«Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег…» Даже ШЕСТЬ доллярив, казали паны шо напечатают, с портретом Зели!!! Як цэ файно, Зеленский на зелений бумажке! «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, …» А Сеня Кролик – вор высшей жидоxoxлячей категории!