Политикаglavcom.ua19 сент.

Білий Дім не знає, чи передасть Україні Залізний Купол

nk_hauz/FMealzN7R.jpeg

У справі з отримання Україною новітньої американської системи ПРО з'явилася нова деталь Білий Дім поки не підтверджує інформації про те, що США можуть передати Україні систему протиракетної оборони Залізний Купол. Про це повідомляє Голос Америки На питання Голосу Америки, речниця Білого Дому сказала, що загальні домовленості про додаткову безпекову допомогу Україні були оголошені, але конкретику вона мусить уточнити з командою. Двопартійна група конгресменів США зробила ще одну спробу заблокувати введення у дію газопроводу Північний потік 2. Президентка Європейської комісії закликала ЄС розвивати власні оборонні можливості, окремо від блоку НАТО, і звинуватила Білорусь у «гібридному нападі на Європу».

Нагадаємо, Україна та США підписали угоду про стратегічну основу оборонного партнерства. До слова, Кулеба заявив, що Україна вже цього року отримає партію Javelin від США. Як повідомлялося 31 серпня, Сполучені Штати Америки обіцяють виділити до $60 мільйонів військової допомоги Україні. У повідомленні Конгресу адміністрація Байдена заявила, що пакет допомоги Україні необхідний через «значне збільшення російської військової активності вздовж її кордону», а також через мінометні обстріли й порушення режиму припинення вогню на Донбасі.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи