Политикаenovosty.com27 нояб.

Білорусь може спрямувати мігрантів в Україну, – МЗС Польщі

nk_hauz/nn0Ws1p7g.jpeg

У МЗС Польщі повідомили, що Білорусь "втомилася" від мігрантів і може спрямувати їх в Україну.

Олександр Лукашенко відчуває проблеми з мігрантами на своїй території, тому він може спрямувати міграційний потік в Україну. Раніше режим Лукашенка спрямовував свої агресивні дії на кордони з низкою інших держав, тому Україна тут може не стати винятком. Про це сказав заступник міністра закордонних справ Польщі Марцін Пшидач в інтерв’ю “Укрінформу“, інформують Економічні Новини з посиланням на ГЛАВРЕД.

“Перші агресивні дії були на литовській і, частково, латвійській ділянках кордону, а зараз це Польща. Звичайно, надалі це можуть бути інші країни, зокрема й Україна”, – зазначив Пшидач. За його словами, серед мігрантів, які досі перебувають на території Білорусі, наростає невдоволення, адже вони не отримали раніше обіцяного.

“Він (Лукашенко, – ред.) пообіцяв їм можливість перетину кордону, взяв від них гроші – адже кожний мігрант платив за таку послугу чималу суму – і при цьому вони й далі залишаються на території Білорусі. Отже, у них зростає розчарування”, – наголосив заступник очільника МЗС Польщі. Такою ситуацією незадоволені і серед білоруських прикордонників, адже на них тиснуть згори, щоб вони перекидали мігрантів через кордон, сказав Пшидач. Він наголосив, що таке напруження “може знайти вихід і на інших кордонах”.

Представник польського МЗС сказав, що у зв’язку міграційною кризою у Білорусі і загрозою для інших держав офіційна Варшава постійно перебуває на зв’язку з урядом України, і обидві сторони координують свої дії.

💬 Последние комментарии
Елена
Не читай,я Роджера люблю,для него и ему пишу,моему козлоослику.
ALWAS
В Дании убили миллионы норок. Из-за подозрения. Любят только собак.
😂 😂 😂 😂
если "свахой" для принца Эн.дрю был Дже.фри с фамилией Эпштейн, то наследником Британской короны таки станет гражданин Израиля ! Вы просто не понимаете - ЭТО ДРУГОЕ Как говорится в прекрасной сказке британского писателя Кэролла Льюиса «Конь и его мальчик» - если Принц имел коня... это был бы номер... Если конь имел Принца - Принц наверно помер бы
Антиелена
Да противно читать говноопусы да еще и с ошибками. Пи@дуй на украмправду, там и самовыражайся!
е
так чего ты стыдливо молчишь, твоя америка первая в списке стран-коррупцонеров? и ты ВСЕМ тут предлагаешь равняться на нее...понятно - ВОРЮГИ у тебя в почете и это ОЧЕРЕДНОЕ подтверждение этому...
Елена
Далась вам та коррупция , всегда была будет и есть,как жадность, алчность и коажи, природа человека это,чтобы было емуне просто хорошо,а очень хорошо.
Елена
Не придирайся по мелочам ,от уж.