Блінкен назвав результативним свій візит до України
Политикаaspi.com.ua07 мая 2021

Блінкен назвав результативним свій візит до України

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає результативним свій довгоочікуваний візит до України. У своєму аккаунті Twitter Блінкен написав, що продуктивно провів час у Києві з президентом Володимиром Зеленським і всіма, з ким зустрічався.

Блінкен підкреслив, що Сполучені Штати сповнені рішучості протистояти російській агресії та підтримувати реформи, необхідні для забезпечення суверенного, демократичного та процвітаючого майбутнього України. Держсекретар повідомив, що був радий зустрітися із "сміливими українцями", які щодня працюють задля подолання корупції та сприяння судовій реформі в Україні. "Вони ведуть свою країну до світлого майбутнього, за яке боролися українці під час Революції Гідності", - додав Блінкен. 

Раніше Ентоні Блінкен заявив, що Сполучені Штати Америки розглянуть запит України щодо надання озброєння. ASPI news повідомляло, що депутати на зустрічі з Блінкеном запропонували США долучитися до Нормандского формату.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Грозный помнишь? использование артиллерии, РСЗО и авиации,танков и миномётов,не помнишь?это разве не Армия была?я думаю ВС РФ то были,а разве нет?а Грозный и другие Бамуты не российские города?
Елена
Как там с интервентами?
-----
«Обосрался - обтекай, не можешь - впитывай...» - народна мудрость от «е»!
Луна-2
Наверняка шумеры - потомки древних фараонов - ведь от них пошла нынешняя Украины -а вы что сомневаетесь в профессоре Бе-би-ке!?))))Это же наше главное светило -сказочник
Весёлый Роджер
А вот тут действительно у Шмули язык у сраку сразу улез: "так кого наказали за нацистский марш в Киеве?? не скажешь?? Предь]явлены ли обвинения Кролику? Ответил ли Порох за офшоры? А Турчинов за использование армии против своего населения???"
Весёлый Роджер
Врёшь сцука ЕСТЬ! ОН ТАКОЙ же, как ты падаль примитивная всем тут отвечаешь! Что не нравиться мразь ТУПАЯ? «Елена …ответы тебе в Википедии все есть,там и ищи.»
Весёлый Роджер
Ну да, то ли кимвры, то ли тевтоны. :-))