Политикаua.newsSep 7

Богдан повідомив, коли в Україні відбудуться місцеві вибори

Місцеві вибори в Україні будуть проведені у короткі строки. Вони мають продемонструвати владі на місцях, як до неї реально ставляться люди. «Тільки люди будуть вирішувати, хто влада і кому вони довіряють. Люди будуть вірити не пустим словам про тисячу садочків, а оцінять, як до них ставиться місцева влада, як в них вимагають хабарі, як їх принижують, як не відповідають на їх вимоги. Я думаю, що скорі вибори, а вони в будь-якому випадку будуть дуже швидко, продемонструють місцевій владі, як до них ставляться люди», – наголосив голова Офісу Президента Андрій Богдан в ефірі програми «Свобода слова». Слід зазначити, що раніше Богдан заявив, що місцеві вибори неможливо провести достроково без прийняття відповідного закону. Окрім того, спочатку потрібно закінчити реформу децентралізації. Тоді можна говорити про проведення дострокових місцевих виборів. Раніше спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав Виборчий кодекс, схвалений народними депутатами парламенту 8 скликання. Він передбачає відкриті списки. Нагадаємо, Виборчий кодекс, який передбачає відкриті списки, депутати ухвалили 11 липня 2019 року на останньому засіданні Верховної Ради 8 скликання. На наступний же день у Раді з’явився проект постанови про скасування ухвалення нового Виборчого кодексу через неперсональне голосування народних депутатів. Тим часом, у Зеленського не впевнені, що президент підпише цей Виборчий кодекс.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи