Политикаnv.ua6 окт.

Богдан заявив про нібито «проплачені» акції проти капітуляції

Голова Офісу президента України Андрій Богдан на своїй сторінці у Facebook розмістив зображення переписки невідомих, в яких йдеться про те, що за участь в акції Ні капітуляції його учасникам нібито платять гроші.

«Скоро хтось дуже переляканий, усе вкрадене роздасть народу», — написав Богдан.

За участь в акції нібито платять 100 гривень за годину, йдеться на скріншотах. У Києві та 30 містах проходять акції з вимогою не допустити капітуляції України.

Нагадаємо, що приводом для акції в неділю, 6 жовтня, активісти назвали протидію «будь-яким спробам влади прийняти рішення, які приведуть до поразки у війні з Росією», таких як формула Штайнмайєра або особливий статус для Донбасу. 1 жовтня президент Володимир Зеленський заявив, що Україна погодила текст формули Штайнмайєра, яка в подальшому увійде в новий закон про статус Донбасу.

Після цього в країні спалахнули акції протесту, учасники яких розглядають цей документ як капітуляцію перед РФ. Крім того, партії Голос і Євросолідарність закликали Зеленського дати роз’яснення щодо формули Штайнмайєра, а Батьківщина назвала її загрозою нацбезпеці.

💬 Последние комментарии