Политикаwww.ukrinform.ua24 февр.

Боррель назвав Україну серед пріоритетів спільного порядку денного ЄС і США

nk_hauz/-mufkkokkx6zvj9boiv6.jpg

Координація зусиль із стримування агресивної поведінки Росії, розвиток конструктивної співпраці з країнами-сусідами ЄС, зокрема, Україною, Білоруссю, Західними Балканами, повернення США до «ядерної угоди» Ірану та координація політики щодо Китаю посідають важливе місце у спільному порядку денному ЄС і Сполучених Штатів у зовнішньополітичному вимірі.

Про це під час віртуального діалогу в рамках Атлантичної ради сказав високий представник ЄС Жозеп Боррель, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Для нас (ЄС- ред.), як і для Сполучених Штатів, немає нічого більш важливого, ніж наше партнерство. Це саме те, що державний секретар Блінкен сказав нам вчора (22 лютого під час Ради міністрів ЄС із закордонних справ – ред.). Зараз прийшов час переходити від добрих намірів до добрих справ. Ми маємо працювати над 3-4 пунктами нашого спільного порядку денного», - сказав високий представник ЄС.

Першим завданням він назвав протидію пандемії COVID-19, координацію дій між ЄС і США для просування процесів вакцинації в усьому світі.

Друге питання – як будувати стосунки з Китаєм. За словами Борреля, це не означає, що ЄС і США будуть погоджуватися в усьому, але в тому, що стосується питань Гонконгу, економічних практик та дотримання спільних стандартів, Європа і Америка будуть на одному боці.

«Наступне питання – як поводитися з Росією, зокрема, у зв’язку із ситуацією навколо Навального. Під час конференції Блінкен говорив про необхідність координувати дії проти Росії в економічному вимірі, розвивати стосунки у сусідстві – з Україною, Білоруссю, Західними Балканами. Ще одна важлива та термінова справа – це ядерна угода Ірану, ми будемо продовжувати працювати з метою повернення США до цієї угоди, щоб всі сторони дотримувалися її умов», - зауважив Боррель.

Як повідомлялося, вчора в Брюсселі відбулося засідання Ради міністрів ЄС із закордонних справ, які визначили головні напрямки зовнішньої політики ЄС із найважливіших міжнародних проблем, зокрема, в контексті останніх подій у Росії та її небажання будувати конструктивні стосунки з Євросоюзом. Під час засідання європейські міністри провели відеоконференцію із державним секретарем США Ентоні Блінкеним, яка дозволила скоординувати зовнішньополітичні зусилля обох сторін.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Да. Польша тоже входит в страны приболтике.
ALWAS
И так уже 8 лет.....
Змагарская недоля
Так поляки тоже прибалты! Только батькиным бульбашам не повезло. И литвины, вроде как, но от выхода к Балтийскому морю отрезаны, еще и в плен попали.
ПОДАТЬ НА ЭТОГО ПИЗДОБОЛА В СУД!!!
Нужно наконец-то заставить этих шавок отвечать за клевету! Не нападёт Россия в ближайшие часы, - подать на этого пиздобола в суд! И взыскать моральный убыток по полной программе!!!
подрывает фин.стабильнось?
как только своих выведут, начнется "вольница" , "каждому по гранатомету" , председателю райсовета стингер. те ушли, эти не пришли. статистикой займется Калашников. вот кому бы памятник как символ - Нестору Махно.
а вы хотели
как в Афгане? та не. по-ивропецки упакуют кошельки, выведут баблецо, сядут на самолет и ариведерчи, в азиатском регионе жирнее заработок. заодно проучат наглых бошей - не хотели на Ивана навесить, разгребайте сами. так понимаю время Ч это олимпиаде (там чтото подпишут три страны), и в итоге три санкционные страны в союзе, Ганс сблизится с Иваном . а Джо будет сидеть на берегу Ю.Китайского моря и смотреть как морские дроны ему дули крутят. ну а цирк ,конечно ,поедет на гастроли, кто в гости к коллегам за пролив, кто в теплые земли. но вот тогда все для них и начнется . "грабь награбленное"
Весёлый Роджер
Это вот ты АБСОЛЮТНО!!! правильно заметил! Для Шмули здесь выстраться - цэ ЦЕЛЬ життия, а остального ему и ни треба ни фуя! Его явно вышибли со склада, он и мстит за это ВСЕМ!!! и москалям, а особливо ТУПЫМ xoxлам. Он прекрасно знает, шо Америка не поможет - поэтому и навязывает наивным селюкам мысли о халявном панувании за счёт Запада. Ну почти так же, как он читал лекции на колхозном стане о скором наступлении эры Коммунизма, а в зале сидели колхозники с пенсией в 30 рублей!!! А он им всё брехал - потерпите товарищи, осталось совсем мало ... скоро коммунизм...