Политикаua.news14 нояб.

Британія готова перекинути на допомогу Україні десантників та спецназ - The Mirror

nk_hauz/EfEngb57g.jpeg

Британія формує сили швидкого реагування, які мають бути готові до перекидання в Україну. Таке рішення було ухвалено після доповіді спецслужби МІ6 прем’єр-міністру країни про загрозу нападу РФ.

Про це повідомляє британське видання The Mirror із посиланням на джерела. Вони розповіли, що британське командування вже займається підготовкою відповідного загону бійців, куди входять військовослужбовці Особливої ​​повітряної служби (Special Air Service, SAS), полку спеціальної розвідки Paras, медики, інженери, зв’язківці та близько 400 військовослужбовців з 16-ї десантно-штурмової бригади, що базується в Олдершоті, Хантс. Підрозділи SAS та парашутного полку були попереджені, що вони можуть бути відправлені до України протягом кількох годин. «Підрозділу високої готовності бригади було сказано, що його, можливо, потрібно буде розгорнути у дуже короткі терміни. Від 400 до 600 військовослужбовців готові. Їхнє спорядження упаковане, і вони готові летіти в Україну і або приземлитися, або стрибнути з парашутом – вони готові до обох варіантів», – вказало джерело. Високопоставлені співрозмовники видання у в британському оборонному відомстві підтвердили, що сотні парашутистів за підтримки артилерійських підрозділів можуть вирушити до регіону протягом 36 годин після наказу.

Підготовка почалася після того, як глави оборонних відомств та глава МІ-6 повідомили прем’єр-міністру, що президент Росії Володимир Путін становить явну та реальну небезпеку для України та Заходу. А високопоставлений військовий офіцер Великобританії генерал сер Нік Картер попередив, що існує більший ризик початку війни між Заходом та Росією, ніж будь-коли з часів холодної війни.

Раніше офіційні особи США попередили європейських союзників про можливий напад, який стане кульмінацією тривалої ворожнечі Кремля з Україною.

Нагадаємо, 30 жовтня американське видання The Washington Post з посиланням на неназвані джерела, опублікувало інформацію про нарощування військової сили і передислокацію військ у безпосередній близькості до кордонів з Україною. Передусім, йшлося про накопичення військ на території полігону поблизу російського міста Єльня – т.зв. «Єльнінського полігону».

У Міноборони України спростували цю інформацію. Відомство повідомило, що станом на початок листопаду біля українського кордону і в ОРДЛО, зосереджене угруповання військ агресора загальною чисельністю близько 90 тисяч людей. До їх складу входять війська 8-ї, 20-ї армій Південного та Західного військових округів, сил і засобів Чорноморського флоту РФ. Крім того, поблизу українського кордону базуються окремі з’єднання і частини 4-ї, 6-ї армій Військово-повітряних сил і протиповітряної оборони Повітряно-космічних сил Збройних сил РФ.

Додамо, що 26 жовтня упродовж дня бойовики обстрілювали позиції сил ООС, внаслідок чого двоє військових отримали поранення, а один із них загинув.

Для придушення вогневої активності окупантів, ЗСУ вперше застосували турецький безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2.

У відповідь на атаку, Росія призупинила імпорт мандаринів з Туреччини. А США зазначили, що Україна законно використала Bayraktar TB2 у відповідь на симетричні дії російських окупантів.

💬 Последние комментарии
Омелян Косопизд, Митець
Совсем е*анулись, свино*бы? Терран ПУ чётко скзал "Военных баз на Украине не допустим." Типа "красные линии.." и всё такое.. Русских позлить решили? Перебрали "храброй воды" на фуршете? Ну , прощайтесь , значит, и с нынешней Украиной. С Украиной в границах 2021 г. Горький урок 2014 года вам, вафлежуям, видимо, впрок не пошёл. И вы невнимательно "следите за мировой шахматной мыслью" .Хотя, ваш "остап бендер" , которому давеча хлопали в Раде дольше, чем КимченЫну , по-идее, как прошаренный жидок, нос по ветру должен держать стойко.
Неангл
Сгорів сарай, гори і хата
Омелян Косопизд, Митець.
Из всего, что увидел в Европе , всё правда и даже есть что добавить. Париж - самое мерзкое метро из всех, в которых довелось побывать. Грязное, мрачное, ужасно вонючее. Крысы возле Елисейских полей - да . Мусор , за*бывающие грязные арабы и ниггеры возле Эйфеля - да. Сена - грязная лужа. Как и Дунай В Будапеште. Днепр возле Киева, по сравнению с ними - кристалльно чистый "эвиан" . А Нева в Питере - вообще "дистиллят" , в сравнении с ними. Амстердам, летом, ночью - просто пи*дец! Обоссаный со всех сторон"конотоп" Но утром - свеж и чист. Ибо с 04:30 начинается повальная мойка и все это...льется в каналы. ( та-даамммм!!) Прокатились на катере - вода местами вонючая, шопи*дец. Штыняло так, будто ты где-то недалеко от колхозной фермы, а не в столице дизайна Европы. Нил в Каире - намного чище и приятнее , чем вОды Амстердама. Так что не европейцам подпё*дывать, что русские, мол, свиньи дикие. Вообще, в Европе есть полно хорошего. Вот Италия особенно маленькие городки,Парденоне, например чистота и порядок. И аккуратные , чистенькие люди. То-же, например, в Мьолбю ( Швеция ), Мальмё , в Троннхейме, в Осло. Или, в Словакии, в высоких Татрах - чистенько, уютно "карамельно/лампово " Видимо, курортные зоны. Из-за того и люди приятные и аккуратные. Ну а чистота, почти как в центре Москвы. Почти....
макс
Крым стал Российским потому, что Путин не позволил появиться базам НАТО в Крыму. Теперь и Новороссия войдёт в РФ. Идиотизму украинской власти нет предела.
Елена
Человек думает он царь природы, оказывается нет, Роджер думает он с деньгами царь людей, царёк,а на самом деле чмо позорное,дебил и козёл.
Елена
Зато можно уверенно что США не полицейское государство,притом оружия на руках столько,что в других странах,не скажу каких, хе,будь у них столько оружия погибших и раненых было бы как на войне.
Елена
Терпилы и чмошники мнят из себя Хероев,нет таких унижений и оскорблений которых бы не слышала современная Россия и не утерлась,х...ли , деньги прежде всего,Роджер вон ради денег на всё готов,иба гандон.