Политикаwww.ukrinform.uaFeb 17

Британія введе нові вимоги для трудових мігрантів з країн ЄС

nk_hauz/-m0ed7f5iysajbtlshoc.jpg

Велика Британія вимагатиме від трудових мігрантів з країн спільноти наявність попередньої угоди з працедавцем та проходження перевірки на знання англійської.

Про це повідомляє Daily Mail.

"У більшості випадків кваліфікованим трудовим мігрантам доведеться знаходити місце праці з оплатою не менше 25 600 фунтів стерлінгів, нижчий поріг, ніж той, що зараз застосовується до мігрантів з-за меж ЄС. Мігрантів також перевірятимуть на те, наскільки добре вони розмовляють англійською", - йдеться у повідомленні.

Прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон та його команда хочуть запровадити нову імміграційну систему на основі австралійської, яка заборонятиме будь-якому мігранту з ЄС, що отримує заробітну платню менше встановленого рівня, приїздити до країни.

У міністерстві внутрішніх справ Британії оцінюють, що нова система зменшить кількість низькокваліфікованих працівників, які прибувають з країн ЄС на 90 000 осіб щорічно.

Усім трудовим мігрантам потрібно буде знайти місце праці у Британії до переїзду, більше шансів на це буде у районах, де бракує кадрів. Ті, хто має вищий рівень освіти або ті, хто здобув освіту у Британії, також матимуть більше шансів.

"Система стане простішою та справедливішою, не буде дискримінації між країнами походження, це поверне демократичний контроль над імміграцією британцям", - заявив речник британського уряду.

Як повідомлялося, Британія офіційно вийшла з Європейського Союзу наприкінці січня, але перехідний період діє до 31 грудня.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Слышишь, Ленка-белка! А чё вспоминаешь только крепостное право в России, а у пиндосии нет? Ты, бедняшка ТП, видно не знаешь, что у Амэрики оно закончилось гражданской войной Севера и Юга, а в России без войны! Чувствуешь разницу? Хотя откуда у безграмотной ТП способность думать? О чем это я...
Гость
Сглатывайте, господа, сглатывайте.
Гость
Этот гость тупой рагуляцкий идиот забыл сказать что в НАН Украины 70 % академиков филологи и лжеисторики - копатели Черного моря ! Просто тупак !
😂😂😂 Брэд бери, Рэй
Путин лишил ЕДЫ ! самую мощную державу мира, в которой "солнце не заходит никогда", в США еда уже по карточкам
заголовок неправильный у статьи
Нищая Украина намерена купить у замерзающей британии все устаревшие ракеты - и отправить эти ракеты в школы и больницы для отапливания помещений - дети болеют, БАБУШКИ умирают от холода - куда смотрит Навальный?
е
Елена, так в Украине все недоумки ничего не понимающие или ты тупая продажная дура ???? весь ТВОЙ бред разбивается о ФАКТЫ, а ты тупая продажная дура!
е
ты расскажи что рабства в твоей америке не было, просто они так любили своих господ, что сами, по своей воле стали господскими холопами и счастья им было столько, что аж сейчас бунтуют негры в твоей америке и требуют компенсаций и извинений... или будешь утверждать что они все недоумки, ничего не понимающие и у них рай был??))))