Британія введе нові вимоги для трудових мігрантів з країн ЄС
Политикаwww.ukrinform.ua17 февраля 2020

Британія введе нові вимоги для трудових мігрантів з країн ЄС

Велика Британія вимагатиме від трудових мігрантів з країн спільноти наявність попередньої угоди з працедавцем та проходження перевірки на знання англійської.

Про це повідомляє Daily Mail.

"У більшості випадків кваліфікованим трудовим мігрантам доведеться знаходити місце праці з оплатою не менше 25 600 фунтів стерлінгів, нижчий поріг, ніж той, що зараз застосовується до мігрантів з-за меж ЄС. Мігрантів також перевірятимуть на те, наскільки добре вони розмовляють англійською", - йдеться у повідомленні.

Прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон та його команда хочуть запровадити нову імміграційну систему на основі австралійської, яка заборонятиме будь-якому мігранту з ЄС, що отримує заробітну платню менше встановленого рівня, приїздити до країни.

У міністерстві внутрішніх справ Британії оцінюють, що нова система зменшить кількість низькокваліфікованих працівників, які прибувають з країн ЄС на 90 000 осіб щорічно.

Усім трудовим мігрантам потрібно буде знайти місце праці у Британії до переїзду, більше шансів на це буде у районах, де бракує кадрів. Ті, хто має вищий рівень освіти або ті, хто здобув освіту у Британії, також матимуть більше шансів.

"Система стане простішою та справедливішою, не буде дискримінації між країнами походження, це поверне демократичний контроль над імміграцією британцям", - заявив речник британського уряду.

Як повідомлялося, Британія офіційно вийшла з Європейського Союзу наприкінці січня, але перехідний період діє до 31 грудня.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Ил 2
Обсератель НК , усмотритель разумности, теперь ещё дорожитель. Петруха ты совсем ё-нулся башкой . Ты извратитель разумности, о чём тебе многие пишут, но до тебя не доходит, поскольку разумности у тебя няма.
Ил 2
Дурнесеньий какол, то я ж не по мужикам, це видать твiй профiль - пi.дуй до Ляшка.
Ил 2
Петрухааа!!! Ты извратитель разумностиии!!!
вера
Здоровья вам...
гость
Профэссор, выс уже вычислили. Пусть даже прокси Вас не спасет.
гость
Петруня, скажи, может на ukr.net переползешь. Шо ж ты тут одно и то же пишешь. Вчы мову, и уперэд!
Весёлый Роджер
И про углубление и каналы и аналы он также писал, было такое: «Елена 14 сентября 2019 Беломорканал, нет Черноморканал, будет обслуживать и шестой флот США и седбмой и Британский королевский флоты…» … а тут Шмуля раз и вышел к морячкам в своих кружевных труселях – Здаровеньки пан негр, хау дую ду – почеши мою ..зду! И взревёт усими ОДНИМ моторами крейсер «Украина» у Мыколаеве и пойдёт вин по волнам возвращать щиросвидомый Крым у клятых москалив! И тильки эхо над волнами - Паны нищеброды - Сало не уронили?