Политикаpodillyanews.com8 июл.

Через дефіцит суддів порушується принцип доступу до правосуддя

В Апеляційному суді Хмельницької області незаповненими є 17 вакансій. Якщо за новим штатним розписом суд має 35 вакансій суддів, то за фактом тут працює лише 18-ро служителів Феміди. Нагадаємо, до вересня 2016 року в апеляційному суді області працювали 41 суддя та майже половина з них звільнилися за власним бажанням. Суттєво збільшує навантаження на суддів, які на сьогодні здійснюють правосуддя, і сезон відпусток. «Такий, м’яко кажучи «нездоровий» стан речей порушує принцип доступу до правосуддя в розумні строки, – коментує суддя апеляції області Наталія Федорова. – На першому місці повинна бути людина та вирішення будь-яких її проблем у найкоротші строки. Саме вона й тільки вона, має бути орієнтиром при проведенні судової реформи». Всього в Україні вакантними залишаються 2,5 тисячі суддівських посад. Про це розповів на зустрічі з із експертами Проекту Ради Європи «Підтримка виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини» Ігор Бенедисюк. Як стало відомо, учасники зустрічі у Вищій раді правосуддя обмінялися думками з приводу новел судової реформи, зокрема в частині повноважень Вищої ради правосуддя. «На сьогодні судова система країни відчуває дефіцит суддівських кадрів. Процедури, запроваджені в процесі судової реформи, є позитивними, проте не дають змоги оперативно наповнити судову систему кадрами», – зазначив Голова ВРП. Зокрема, про це повідомляє сайт Судова влада України. За попередніми прогнозами конкурс на зайняття кандидатами посад судді в місцевих судах ВККС України оголосить у жовтні поточного року.

💬 Последние комментарии
Будь готов
В случае военного конфликта в Украине исторически страдает прежде всего гражданское население... На Западе по другому. Поэтому, учитывая данную особенность, настоятельно рекомендую населению вооружаться и активно участвовать в конфликте. Так у пересичного больше шансов выжить. А заодно и нужные реформы можно провести.
Нужно бомбить
Вообще, все плохо. Президент Зеленский объявил новый курс на борьбу с олигархами. Но пока видно только борьбу олигархов с Зеленским. А народной борьбы Зеленского с кормильцами не видно.
е
Елена, так где говоришь воруют???
Нужно бомбить
Так американский конгресс запретил вооружать фашистов из Азова! Американцы ничего не имеют против фашизма вообще, но они настроены враждебно именно к бандер-Азову.
е
Елена, так КТО говоришь и ГДЕ говоришь обворовывают народ??
Елена
На утренний миньет действует значительные скидки! Отсасываю до полудня за полцены! Жопа пока не у дел , после ночи очень болит , пришлось салом намазать
Кот
Все как всегда...Я не я и хата не моя!!!
Авторские статьи