Чому почали з Наливайченка?
Политикаobozrevatel.com17 июня 2015

Чому почали з Наливайченка?

Якщо ви пам’ятаєте, Наливайченко йшов у парламент від "Удару", а вже потім став керівником СБУ. Мабуть, ви теж не забули, що лідер "Удару" Кличко відмовився від президентських амбіцій, підтримавши Порошенка, натомість став головним у Києві.

А тепер Порошенко знімає Наливайченка. У Кличка сумна перспектива знову виграти вибори у Києві. Тандем Порошенка-Кличка відходить у минуле. Так завжди буває з молодшими братами, які лягають під братів старших. Чи створюють з ними коаліцію. Назвіть це як вам буде зручно. Тепер під знаком питання й інші домовленості між Порошенком і Кличком, що стосуються міністерств, адміністрацій різних рівнів і таке інше. Це ще не війна, але смаленим запахло. Порошенкові цікавіший союз з Яценюком, хоча за інших обставин він би повівся з Арсенієм Петровичем так само, як із Кличком. Або ще поведе себе. На місцях порошенківці й яценюківці утворюватимуть коаліцію й спільно зваблюватимуть виборців на місцевих виборах. Це вже пізніше шукатимуть своїх наливайченків і ставитимуть їм претензії. Звісно, у Порошенка є претензії до Наливайченка. Той не контролює і не може контролювати всю Службу. Та ще й на тлі зрадників, які зливають інформацію Путіну. Але хіба в Порошенка нема претензій, скажімо, до Гонтарєвої? То чому вона досі працює? Якщо взяти будь-яке міністерство, то до його очільника буде стільки претензій, що не просто слід знімати його, а садити до буцегарні. І не помилишся!

То чому почали з Наливайченка? Відповідь, звісно, на поверхні. Йде переформатування політичних сил перед місцевими виборами. Молодший брат був потрібний на президентських виборах. Тепер він заважатиме на виборах місцевих. Це вже було в нашій політиці, коли Тігіпко ліг під Януковича, а потім зник з політичної арени. Те саме чекає на Кличка. Тепер замість нього підтягується Садовий, якому буде важко упоратись у Львові, а ось тепле містечко у Києві його би задовольнило.

Висновок? Ніколи не погоджуйтесь на роль молодшого брата, які би золоті гори вам не обіцяли.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Не получится. Венгры живут на так называемой "украине" с 9 века. "898 В год 6406. Шли угры мимо Киева горою, которая прозывается теперь Угорской, пришли к Днепру и стали вежами: ходили они так же, как теперь половцы. И, придя с востока, устремились через великие горы, которые прозвались Угорскими горами, и стали воевать с жившими там волохами и славянами. Сидели ведь тут прежде славяне, а затем Славянскую землю захватили волохи. А после угры прогнали волохов, унаследовали ту землю и поселились со славянами, покорив их себе; и с тех пор прозвалась земля Угорской. " А правил в Киеве с 882 года русский князь Олег. Значит надо, русских сначала коренным народом признавать. И в Крыму русские были раньше татар. Вот хохлоту - дикое племя, пришедшее на славянские земли из очень средней Азии, должно покинуть эту территорию. Тогда все придет в порядок.
Елена
У природы нет плохой погоды, каждая природа благодать, ну а козлоослик, козлоослик,он то он на Мальте просто плять,хе
Весёлый Роджер
Ну шо Шмуля - тварина брехливая, НИМА дождей? Как там с вакциной от панов и покращеннями писли майдана? Также как с потопами? Скачи выше пердун свинорылый!
Весёлый Роджер
«Елена -23 апреля 2019 - Всё таки Украина социальное государство,а не какая-то африканская страна,....А в Маскве последних ёжиков доедают,скоро и подкущевых выползней не останется, ..» «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, …»
Весёлый Роджер
Мудак ты Шмуля и есть МУДАК!
Гость
Самый "живой" комментатор. Запас слов потрясающий. Всего три.
Картина маслом
Так что независимость Белорусси держится на личности Лукашенко. Не станет его - продадут оппозиционеры Беларуссию за недорого. И у народа разрешения спрашивать не будут.