Дати проведення позачергового засідання Ради ще немає – "Слуга народу"
Политикаwww.unian.ua22 марта 2020

Дати проведення позачергового засідання Ради ще немає – "Слуга народу"

Заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук заявляє, що на даний час немає ані дати, ані порядку денного наступного позачергового засідання Верховної Ради.

Відповідаючи на запитання, чи відомо, коли може відбутися наступне позачергове засідання парламенту.

"Ні, не відомо. Поки що немає, якщо говорити про надзвичайний стан, то немає ні засідання РНБО, ні звернення Кабміну, а це найперший крок. Після цього - указ президента і тільки після цього в дводенний термін збирається Верховна Рада", - сказала Кравчук. Вона також додала, що наскільки їй відомо, Рада національної безпеки та оборони на засідання сьогодні не збирається. За словами Кравчук, зараз у різних комітетах парламенту напрацьовується ще низка законопроектів щодо ситуації з коронавірусом. "Тому ми в будь-якому разі в якийсь із днів будемо збиратися. Але, знову ж таки, ще немає ні дати, ні порядку денного. Тому я думаю, що це все буде вирішуватися на початку тижня", - додала заступниця голови фракції.

За даними поінформованого джерела, в Офісі президента розглядають можливість скликання екстреного засідання Ради національної безпеки та оборони України на 22 березня. Співрозмовник агентства припускає, що на засіданні розглядатиметься питання щодо можливості запровадження надзвичайного стану в Україні у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції. "Ми будемо дивитись по ситуації", - сказав співрозмовник агентства. Раніше подібне засідання планувалось на 17 березня, проте воно так і не відбулося. Надзвичайний стан в Україні або в окремих її місцевостях вводиться указом президента, який підлягає затвердженню Верховною Радою протягом двох днів з моменту звернення.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Я за. Только вместе с местным быдлом.
Кот Матроскин
Медальками бряцаете. Вы бы лучше масок нашили впрок. В магазины без них не пускают (штрафов боятся), в аптеках не продают.
Илья
Первую медалю конечно Ульяне Супрун Доктору Смерть , а вторую можно мэру Днепра Филатову за самую лучшую подготовку к пандемии . 400 братских могил выкопали , мешков черных, мусорных для трупов закупил и десяток рефрижераторов из личных запасов подготовили. Редко в наше время встретишь такого заботливого сэра. Достоин медали!
Гость
А Сталин смеялся бы над таким предложением добровольно вернуть кусок земли.
кипчак
В голове не укладывается. Французский суд в свое время оправдал убийцу Петлюры, признав существование еврейских погромов под его началом, а в настоящее время международная общественность, культурная "элита" и власти всех "демократических" государств закрывают глаза на убийства и геноцид собственного народа в одном европейском государстве. Куда мир катится? Объясните, чем Пол Пот был лучше и почему его действиями возмущались, а сейчас в Европе можно и все в рот вода набрали?
Елена
Отличное решение.
Апост
Декоммунизацию нужно закончить раз взялись, шоб усё було, как до индустриализации, бандеровцев полякам, царя вернуть.