Дати проведення позачергового засідання Ради ще немає – "Слуга народу"
Политикаwww.unian.ua22 марта 2020

Дати проведення позачергового засідання Ради ще немає – "Слуга народу"

Заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук заявляє, що на даний час немає ані дати, ані порядку денного наступного позачергового засідання Верховної Ради.

Відповідаючи на запитання, чи відомо, коли може відбутися наступне позачергове засідання парламенту.

"Ні, не відомо. Поки що немає, якщо говорити про надзвичайний стан, то немає ні засідання РНБО, ні звернення Кабміну, а це найперший крок. Після цього - указ президента і тільки після цього в дводенний термін збирається Верховна Рада", - сказала Кравчук. Вона також додала, що наскільки їй відомо, Рада національної безпеки та оборони на засідання сьогодні не збирається. За словами Кравчук, зараз у різних комітетах парламенту напрацьовується ще низка законопроектів щодо ситуації з коронавірусом. "Тому ми в будь-якому разі в якийсь із днів будемо збиратися. Але, знову ж таки, ще немає ні дати, ні порядку денного. Тому я думаю, що це все буде вирішуватися на початку тижня", - додала заступниця голови фракції.

За даними поінформованого джерела, в Офісі президента розглядають можливість скликання екстреного засідання Ради національної безпеки та оборони України на 22 березня. Співрозмовник агентства припускає, що на засіданні розглядатиметься питання щодо можливості запровадження надзвичайного стану в Україні у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції. "Ми будемо дивитись по ситуації", - сказав співрозмовник агентства. Раніше подібне засідання планувалось на 17 березня, проте воно так і не відбулося. Надзвичайний стан в Україні або в окремих її місцевостях вводиться указом президента, який підлягає затвердженню Верховною Радою протягом двох днів з моменту звернення.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.