ДБР цього тижня оголосить про конкурс з формування складу Ради громадського контролю
Политикаk-z.com.ua09 марта 2020

ДБР цього тижня оголосить про конкурс з формування складу Ради громадського контролю

Конкурсна комісія з відбору членів Ради громадського контролю при ДБР провела перше засідання. Під час нього був обраний голова комісії - ним став Володимир Сущенко. Також комісія ухвалила Регламент своєї роботи, який передасть на затвердження т. в. о. Директора Державного бюро розслідувань.

«Я буду робити все, щоб робота комісії була максимально прозорою, зрозумілою і для учасників конкурсу, і для вболівальників, які будуть спостерігати за роботою Конкурсної комісії. Обов’язково всі рішення Конкурсної комісії будуть доведені до відома і будуть доступні в наших засобах інформації, інтернет-мережах - для того, щоб всі мали точну уяву про те, як працює комісія, які вона рішення приймає», - заявив голова Конкурсної комісії Володимир Сущенко.

До повноважень Конкурсної комісії з відбору членів РГК входять:

⁃ затвердження переліку та розгляд документів від осіб, які претендують на участь у конкурсі, на відповідність вимогам та їх оцінювання;

⁃ ухвалення рішення про допуск чи відмову у допуску претендентів;

⁃ визначення технології відкритого персоніфікованого рейтингового інтернет-голосування;

⁃ складання рейтингового списку кандидатів для визначення 30 осіб, які набрали найбільшу кількість голосів;

⁃ організація написання есе на запропоновану тему та його оцінювання;

⁃ проведення індивідуальної співбесіди з учасниками;

⁃ складання рейтингового списку з 15 осіб, обраних комісією для призначення їх до складу РГК наказом Директора ДБР.

Для уникнення зловживань, комісія пропонує здійснювати персоніфікацію учасників відкритого рейтингового інтернет-голосування за персональними даними: прізвище, ім‘я та по-батькові, номер телефону, електронна пошта, номер та серія паспорту або посвідчення водія.

Також комісія ухвалила Положення про критерії оцінювання якостей кандидатів на посади членів РГК. За всі етапи конкурсу претенденти можуть максимально набрати 100 балів: за мотиваційний лист та документи - до 10 балів, за результатами інтернет-голосування - до 30 балів, за написання есе - до 20 балів, за підсумками індивідуальної співбесіди - до 40 балів.

У підсумку засідання члени комісії затвердили текст оголошення про початок конкурсного добору до Ради громадського контролю, яке вже цього тижня буде оприлюднене на сайті ДБР.

Написать комментарий