Политикаglavred.infoOct 24

"День тиші" перед виборами: сотні порушень, названо області-лідери

nk_hauz/-mkpd4l3ghyczd2sz0g0.jpg

Знайдено понад 180 порушень, пов'язаних із незаконною агітацією, зазначили в МВС.

У суботу, 24 жовтня, – в "день тиші" перед місцевими виборами в Україні, які заплановано на 25 число, правоохоронці зафіксували 275 повідомлень про порушення, більшість із них стосуються проведення незаконної агітації.

Виявлено 181 порушення, пов'язане з незаконною агітацією, найчастіше незаконну агітацію фіксували на білбордах – 96 випадків, йдеться на сайті Міністерства внутрішніх справ.

У МВС додали, що лідерами за кількістю зафіксованих випадків незаконної агітації є Рівненська область (39 фактів), Харківська область (22 факти) та Київська і Львівська області (по 13 фактів).

"Зараз поліцейські склали вже 54 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень...", – поділилися у відомстві.

  • Нагадаємо, в "день тиші" перед виборами в Україні заборонена будь-яка агітація.
  • Зокрема, напередодні виборів не можна проводити публічні заходи на підтримку партій та кандидатів, а також публічно оцінювати їх діяльність.
💬 Последние комментарии
Жуть
Адский священник.
е
ТУПАЯ, Гуантанамо закрыли.... ну ТУПАЯ, с пятого раза и то не поняла....
е
ну расскажи на ЧЕМ держится курс ЛЮБОЙ национальной валюты? Давай блесни интеллектом... а доллар твой как и гривна просто фантик, не веришь? об этом даже недоумки Байден и американский министр финансов сказали... ну давай расскажи что ОНИ тоже ничего не понимают..)))
Ленка
Это форс мажор! Слава украине!
е
не его конечно, а жопу свою работящую хвали, она ж морячков под мостами ублажает..правда в америку свою поехать не можешь, видать плохо ублажаешь, не всем жопы вылизываешь, да и сосешь видать херово...работать иди, толку больше будет...
е
Привет, если дома газовая плита, то смысла особого в электрочайнике не вижу.. скорость закипания практически одинаковая, а расходы ниже
Ост
Украина особая, у неё есть активисты. Активничают, а делом Не занимаются.