Политикаrubryka.comJun 3

Депутати хочуть зменшити строк оприлюднення актів та рішень органів місцевого самоврядування

nk_hauz/-m8tqe9lgdt8eheon2wx.jpg

Народні депутати у першому читанні підтримали законопроєкт №2228, яким хочуть зменшити строк оприлюднення нормативно-правових актів і рішень органів місцевого самоврядування.

Такий проєкт закону 3 червня під час засідання Верховної Ради підтримали 298 народних обранців.

Як розповів з трибуни парламенту ініціатор законопроєкту, депутат від фракції "Слуга Народу" Дмитро Микиша, таким чином хочуть оптимізувати роботу органів місцевого самоврядування та надавати суспільству оперативну інформацію.

"Цей законопроєкт дозволить забезпечити оперативність, відкритість та доступність діяльності органів місцевого самоврядування та сприятиме якісному та своєчасному здійсненню їхніх повноважень", – переконаний депутат.

Пропонують зменшити термін оприлюднення документів з 20 робочих днів до 10 календарних днів.

У пояснювальній записці йдеться, що передбачений законом строк 20 робочих днів для оприлюднення проєктів невиправдано уповільнює прийняття рішень органів місцевого самоврядування індивідуального характеру.

"Потрібно враховувати, що рішення приймаються колегіальними органами місцевого самоврядування (радами, виконавчими комітетами). Їх засідання відбуваються з певною періодичністю, а вказаний строк збільшує час затримки у розгляді заяв до двох і більше місяців", — йдеться у документі.

💬 Последние комментарии
Елена
Тебе кружевные трусики предлагаю,пиши адрес,подарок тебе будет.
Елена
Социалку не скажешь? медицину, учёбу,высшее образование бесплатные, ничего не скажешь? да ублюдок?
Елена
Подлизнул как всегда,чумаходик.
Елена
Столыпин пистел как Троцкий,ибо знал что России никто двадцать лет спокойной жизни из внешних игроков не ласт,а говорил он таким идиотам как ты ,вешал плять кретинам лапшу на а у шо и, офигеть с дебилом об за а бы сь,вон отсюда в садик.
Елена
Положительная динамика один процент роста экономики, дурачок ты несчастный,вон у Китае около десяти процентов.чтобы видеть будущее,понимать настоящее,надо знать прошлое и извлекать и из него уроки и из мировой практики тоже ,моделируя это на свои возможности.
Гость
Пердунец неправильным газом ввиду безграмотности полной Шмуля сруля тихо отползает в холодную квартирку , на окружной дождь и дальнобойщики не останавливаются
Весёлый Роджер
Маня цэ хто? Я тильки одну Маня знаю, ну ту шо, "... взяли Маню на кармане, фраернулася. Платье синее в горошек, да косынки шёлк, Я вернулась, здравствуй Шмуля - милый корешок! Толстый Шмуля в коридоре лампочку пиСдил, Маня вскрикнула от боли и лишилась сил..."