Депутати підготували зміни до Конституції в закритому режимі
Политикаfbc.ua12 мая 2021

Депутати підготували зміни до Конституції в закритому режимі

6 травня в закритому режимі відбулася презентація змін до Конституції. Відомо, що концепцію змін до Конституції, спрямованих на посилення децентралізації, продемонстрували представникам асоціацій місцевого самоврядування.

Розробником змін називають Комісію з правової реформи при Президентові України.

Так, офіційного оприлюднення концепції ще не було, і на даний момент публікація матеріалів заборонена. Таку секретність пояснюють необхідністю надання можливості учасникам консультацій часу для формування позиції і привернення уваги до ризиків, які можливо виправити в робочому порядку.

Слід зазначити, що після ознайомчої презентації учасникам консультацій надано час для формування офіційної позиції і внесення пропозицій щодо змін до Конституції України, після чого заплановано проведення погоджувальної зустрічі.

Нагадаємо, що у Верховній Раді України хочуть скоріше завершити всі формальності, які потрібні для подальшої співпраці з МВФ. Йдеться про прийняття низки законопроектів. Такі дані оприлюднили у фракції «Слуга народу».

Раніше повідомлялося, що в Кабінеті міністрів України назвали суму поточного державного боргу розміром в 90,74 млрд гривень. Про це повідомляє глава уряду в рамках години запитань до Кабміну у Верховній Раді.

1 комментарий

Написать комментарий
  • vybor
    12 мая 2021
    Выборы надо проводить раз в 3 года: https://petition.president.gov.ua/petition/114810
    Ответить
💬 Последние комментарии
олег
да уж. посмотрел бы я на планка, ферми и бора, если бы им в ученики навязывали кандидатов отобранных на основе егэ
Елена
Америка с нами!А шо козлоослик за банан вспомнил?шось нагадуе?а шо? хе.
Елена
Может с Торонто ,чи Канберры?шо мелочиться,давай всё по земному шарику прокатишься,это не я под ВПНом тута пишу,с Берега , нет,не Слоновой кости,а Северского Донца, интервентов не забыл?
Елена
Один безграмотный писал,ты повторяешь, будешь пистеть, получишь в морду,ответы тебе в Википедии все есть,там и ищи.
Гость
Легально? Получается так. что легально совершить грехи, чтобы легко уйти в ад.
Елена
Язык тебе твой обрезать нужно и куй твой и заставить тебя их съесть ,с Роджером поделиться не забудь, пусть покушаетхе.
Весёлый Роджер
Напрасно ты ржёшь! Их всё ещё до хера! Вирус щирой заразы и свидомой Глобусности – явно не излечим!!! Бильше 50% уродов, всё ещё мечтающих о швыдком панувании за чужой счёт и о ЧЕСТНОМ щиром Гетмане! Щоб вин сам тильки трохи воровал и хлавное остальным щирюкам – то делать давал! А Зеля перед выборами снимет клип, как он там усих олигархов убил – и вот он и Победил! Колония тупых дэбилов – xoxлатых мартышек! Даже смерть их не страшит, в надёге на халявный банан с чужой ветки! А сидя на ветках, поорать да обосрать москалей и покидаться в них щирым гивном – цэ стала национальна забава! Посмотри на старую мак_каку - пропахандона Шмулю_Елен! Амерыка з вами, з тупыми скакунами!