Политика24tv.ua4 мар.

Депутати-прогульники: скільки нардепів прогуляли всі голосування у січні та лютому

Майже всі голосування у Верховні Раді (понад 90%) протягом січня та лютого пропустили 58 народних депутатів. А 9 народних обранці не проголосували жодного разу.

У січні-лютому Рада працювала у сесійній залі 12 днів, провела 18 засідань, на яких відбулося 304 голосування, повідомляє громадський рух "Чесно". Із нардепів, які не голосували жодного разу, 5 перебувають під слідством, втекли з країни або написали заяву про складання повноважень.

Список нардепів, які у січні-лютому жодного разу не проголосували в парламенті: 1. Дмитро Добкін з "Опозиційного блоку". За даними письмової реєстрації, політик був відсутній за невідомих причин. 2. Позафракційний Євген Бакулін, затримання та арешт якого 15 березня дозволила Рада. За словами генпрокурора Юрія Луценка, депутат давно не відвідував Україну. 3. Позафракційний Костянтин Жеваго. За даними письмової реєстрації, нардеп був відсутній за невідомих причин. 4. Позафракційний Сергій Клюєв. Його Інтерпол оголошував у міжнародний розшук. 5. Позафракційний В’ячеслав Константіновський. Нардеп у липні 2017 написав заяву про складання депутатських повноважень. Рада так і не змогла зібрати достатньої кількості голосів, щоб схвалити цю заяву. 6. Позафракційний Олександр Онищенко. Нардеп-утікач, який переховується в Лондоні від слідства щодо розкрадання майна "Укргазвидобування". 7. Позафракційна Надія Савченко. Вона перебуває під арештом у СІЗО у межах розслідування справи за підозрою у спробі захоплення державної влади. 8. Позафракційний Дмитро Ярош. За даними письмової реєстрації, нардеп був відсутній за невідомих причин. За всю каденцію цього парламенту Ярош взяв участь лише у 1,87% голосувань. 9. Лев Підлісецький із "Самопомочі". Він сказав активістам, що не ходить на роботи до Ради у зв’язку зі станом здоров'я. Нардеп пояснив, що у нього є проблема з оформленням тривалої медичної довідки про хворобу. Лише в одному голосуванні взяли участь нардепи Вадим Рабінович ("Опозиційний блок") і Валерій Дубіль ("Батьківщина").

💬 Последние комментарии
Масик
Сравнил х..й с пальцем... Ха! Кого у нас тут тока нету, ДБ: Черчилль (По), Тэтчер (Ю), Пиночет (Гриценко?). Теперь вот "Рейган" обнаружился, точнее было бы Рыган (ударение на Ы). А по сути - даже на обосранные пародии этих политиков не тянут, дешевки.
Золотарь
Желаю тебе, мразь укропская, сдохнуть на Донбассе, как последний вшивый рагуль!
Каменяр
ХОХУ, ти претензії щодо початку та продовженню війни на Донбасі направляй ХУЙЛУ, прямо в кремль московський)
Каменяр
путін в РАЙ буде відправляти РУССКОЯЗИЧНЫЕ ЧЕЛЮСТИ. Я, думаю, це вас готують на убой....
Золотарь
Ну Ленка-а-а..., опять каменяру все дала! Я хочу тебя в ...опу! Соберись с духом или с чем там... Я уже в пути!
Свисток
Давай, Джо! Действуй! Люди тебе доверяют, а Трампу - нет.
Игбун Хохлов
Это не брехня, а умение не болтать лишнего. Существует тайна исповеди, врачебная тайна, производственные, военные секреты, политика конфиденциальности компаний. Не все подлежит огласке.
Авторские статьи