Политикаsud.ua15 янв.

Децентралізація: КСУ відкрив провадження у справі про утворення та ліквідацію районів

nk_hauz/-mr5fwgwlc4etkrral4k.jpg

Автори подання вважають, що оскаржуваною постановою змінено елементи територіального устрою, який може визначатися виключно законами.

Ухвалою колегії суддів Конституційного Суду відкрито конституційне провадження у справі щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17 липня 2020 року № 807-ІХ за конституційним поданням 49 народних депутатів України від 20.10.2020. Про це повідомила представниця парламенту в КСУ Ольга Совгиря.

​​Автори подання вважають, що оскаржуваною постановою змінено елементи територіального устрою, який може визначатися виключно законами.

Також, на їх думку, «здійснивши укрупнення окремих районів Верховна Рада обмежила право на доступ до суду, оскільки «важливими елементами доступності суду як інституції є територіальна наближеність суду та стабільність судової системи».

З прийняттям оспореної постанови Верховна Рада також створила правову невизначеність щодо територіальної юрисдикції місцевих судів, – йдеться у поданні.

Раніше ми розповідали, що децентралізація продовжується: КАСУ доповнять новими підставами забезпечення позову.

Також нагадаємо про підсумки децентралізації та про те, що встигла та що забула зробити влада за 2020 рік.

💬 Последние комментарии
Елена
Дв какие то люди, нищеброды говоря твоей термнологией,несут ахинею
Елена
Кто о чём,а Роджер о грошах,любимых.
Елена
То Роджера слова,его родненького.
Елена
Как всегда.
Елена
Объяснения шизофреника мне не интересны,лесом пшёл,по известному адресу.
Спички детям
Можно мыслить шире и глубже. Человеческий мир, на самом деле, представляет собой большой дурдом. И самое интересное, что с этим решительно ничего нельзя сделать. Можно только искренне пожелать всем людям крепкого здоровья.
Весёлый Роджер
Звиняйте, но вы не Перший!!! Кто поставил такой диагноз! «Ална - 20 октября 2018 - Елена, хватить тявкать. Прямо какой-то шизофренический понос. Тебе к психиатру пора. Только не забудь, что твоя подруга Суп-рун рекомендовала взять направление у терапевта. Не затягивай с этим, а то уже все признаки налицо.» И вот такой ответ, который МНОГОЕ объясняет!!! «Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Авторские статьи