Политикаwww.dw.comApr 5

Для визнання виборів на Франківщині ЦВК чекатиме на рішення судів

nk_hauz/-mxytqiihajqowsirbs5.jpg

24 справи щодо виборів в окрузі №87 в Івано-Франківській області розглядаються в судах. За попередніми даними, там переміг представник "Слуги народу" Василь Вірастюк.

Центральна виборча комісія визнає результати довиборів до Верховної Ради на окрузі №87 в Івано-Франківській області після того, як в суді розглянуть 24 справи щодо порушень. Про це комісія повідомила у понеділок, 5 квітня.

"Дуже непрості вибори відбулися. Є багато порушень, наприклад, зникнення виборчих бюлетенів. Закликаємо правоохоронні органи якнайшвидше провести розслідування та притягнути до відповідальності порушників", - заявив голова ЦВК Олег Діденко. Зараз ці справи розглядаються в судах. 

Як повідомлялося, згідно з попередніми даними ЦВК, у 87-му окрузі в Івано-Франківській області переміг представник "Слуги народу" Василь Вірастюк. За нього проголосували 31,25% (15 076 виборців).

Його конкурент, представник партії "За майбутнє" Олександр Шевченко не визнає поразку. Третє місце, за даними ЦВК, посідає представник ВО "Свобода" Руслан Кошулинський. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" напередодні заявило, що не визнає результати довиборів на 87-му окрузі на Франківщині, а також вимагає перевиборів і покарання винних у фальсифікаціях. Про це заявив лідер політсили Олег Тягнибок.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Вот сейчас прийдэ Тупой хунтовский пропа_Хандон Шмуля Сруль, образе в младой 58-летней бабушки Елен, та вин кажэт нам кто понастроил мельницы та мукомольные заводы на Украине! Хотя можэ и как всегда здрыснет от вопроса и начнёт Россию обсирать чи скакать!
Антиелена
Ленка-прошмунделка! Тут зрада подъехала! Амэрыканское агентство Блумберг назвало РФ самой привлекательной страной для инвестиций! Ты что будешь инвестировать? (кружевные труселя не предлагать, тебе с ними в гейропу еще ехать)
Зри в корень
И сколько раз им ещё придется наступать на "зелёные" грабли, прежде чем до тупых дойдет, что без АЭС ничего не получится?
123
Если Россия занимает только 3% газового рынка Англии, то почему основные поставщики не решают ее проблемы?
Газ Эвтаназ
Так уже 30 лет.
Газ Эвтаназ
Третьякова останется депутатом вр,а а быдло -повонет,поскулит и сглотнёт.
Студент
Всегда интересно узнать, кто управляет Америкой. Америкой управляют капиталисты. До капиталистов Америкой управляли монархисты. А сейчас управляют капиталисты. Капиталисты одержали победу над монархистами несколько сотен лет назад.