Дмитро Разумков: На поточному тижні планується щонайменше одне позачергове засідання Парламенту
Политикаwww.golos.com.ua17 мая 2021

Дмитро Разумков: На поточному тижні планується щонайменше одне позачергове засідання Парламенту

Верховна Рада може зібратися на позачергове засідання у вівторок, 18 травня, для розгляду заяв про відставку трьох членів Кабінету Міністрів. Про це повідомив Голова Парламенту Дмитро Разумков під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп.

«З такою пропозицією звернулася фракція «Слуга народу» ще в п’ятницю. Сьогодні йде збір підписів. Якщо будуть зібрані необхідні 150 підписів, буде скликане позачергове засідання о 16:00, як зазвичай», - сказав він.

За словами Голови Верховної Ради, на порядку денному цього засідання стоятимуть три кадрові питання – про відставку Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністра інфраструктури та Міністра охорони здоров'я України.

Водночас Дмитро Разумков наголосив на необхідності заслухати звіти  членів Уряду перед голосуванням за їх звільнення. «Треба зрозуміти позицію шановних міністрів, щоб вони прозвітували, які є помилки і які є здобутки. Щоб, ухвалюючи відповідні рішення, ми чітко розуміли, що є підставою, за що ми повинні дякувати, а за що, можливо, висловлювати іншу позицію», - сказав Голова Парламенту.

Він також повідомив, що на поточному тижні можливе проведення й інших позачергових засідань. «На цьому тижні в нас планується щонайменше одне позачергове засідання, а можливо і більше», - зазначив Голова Верховної Ради.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
Украинские власти достойно ответили Путину с его токсичным планом. Отныне публично проявившие свою гомофобность граждане Украины будут приговариваться к тюремному заключению. Трепещи,РФ!
поп забияка
великому карлику Плешивому Хуйлу - ла-ла-ла-ла!
Елена
Всё верно,но Порошенко признала Россия,раньше Чехия не была России враждебной, всё течет, всё изменяется,а Роджер нет,был мерзавцем,им и остался,☝️, козёл., Роджер козёл.
поп забияка
все кто против СкрЕпонутой паРаши - все русофобы! да здравствует великая 47-я хромосома лапотных кацапов! уга товарисчи
Поздно пить боржоми
Уже лучше. Но уже не поможет. Все давно сгнило. А либеральная пресса поднимет насмех.
Игбун Хохлов
Ну, Путин же прямо сказал: ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ПЕРЕВОРОТ. Прямее никак не скажешь. Что тут можно перекрутить? А разрыв дипотношений - совсем не обязательное условие.
е
Ха, так такие тупые как ты визжат, что с Россией война..а газ и бензин у агрессора покупать не западло? А продукты питания? А бумагу? А сырьё? А разорвать дипотношения? А войну объявить? И ещё много всего... Ну ТУПЫЕ, как и ты со своими примерами...