До опитування 25 жовтня залучать не ЦВК, а волонтерів - депутат
Политикаwww.ukrinform.ua13 октября 2020

До опитування 25 жовтня залучать не ЦВК, а волонтерів - депутат

Центральна виборча комісія не буде залучена до реалізації ініціативи Президента Володимира Зеленського поставити п’ять запитань українцям у день місцевих виборів 25 жовтня.

Як передає Укрінформ, про це розповіла заступниця голови парламентської фракції партії “Слуга народу” Євгенія Кравчук в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Це не будуть кошти з державного бюджету, і не буде до цього процесу залучена Центральна виборча комісія, бо, власне, відповідне законодавство не було прийняте у Верховній Раді. Тому це швидше буде проєкт, реалізований волонтерами і, можливо, якимись соціологічними службами”, - зазначила Кравчук.

Депутат додала, що технологічні питання проведення опитування “проясняться найближчим часом” представниками Президента. Кравчук підкреслила, що партія “Слуга народу” жодним чином не буде до цього залучена.

“Очевидно, це відбуватиметься не на самій виборчій дільниці, не в кабінці для голосування, не на території, де мають право постійно перебувати лише члени цієї ТВК і офіційні спостерігачі. А сама ідея абсолютно лягає в загальну філософію пакету про народовладдя, і я переконана, що Президент має право у форматі діалогу спілкуватися з людьми”, - сказала Кравчук.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський у вівторок опублікував відеозвернення, у якому закликав українців прийти на виборчі дільниці в неділю, 25 жовтня, та відповісти на п'ять важливих для кожного запитань.

Пізніше в Офісі Президента пояснили, що ініціатива Зеленського щодо проведення опитування у день голосування на місцевих виборах 25 жовтня не матиме прямих юридичних наслідків.

Як повідомлялося, раніше Верховна Рада планувала розглянути питання про включення до порядку денного сесії законопроєкту №4043 щодо надання повноважень Центральній виборчій комісії проводити опитування громадської думки у день виборів. Однак не зробила цього через те, що питання було “не підготовлене”. Перед цим профільний Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування не зміг ухвалити рішення щодо даного законопроєкту через відсутніть кворуму.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Вот смотри «е», как легко делается пропахандон, этот сердобольный переживалец за ПРОСТОЙ народ неньки, который поскакал за печенюшками у Эуропу с голой *опой. Ну конечно, имея базу данных на таких Шмулей. Так Шмуля – ты так измельчал, только за одну Украину печёшься, а раньше ты ширше эту заботу распространял: «Елена - Елена -17 апреля 2020 Я … его не оставлю никогда пока или я здесь или он,это принципиально важно, такого мерзавца,…. я буду троллить беспощадно., пока стоит земля русская (в данном случае украинская, ПО СУТИ ОДНО И ТОЖЕ),пока есть её защитники,в моём лице,этих разрушителей, барыг, разворовывателей государства Великого, я не успокоюсь,…» Далее, по видимому, должен звучать Гимн СССР, ну или Щирый Интернационал «… это есть наш последний и решительный бой…! С Бандерой и Шухевичем воспрянет народ тупой…!»
Весёлый Роджер
Алле шановний - мм! Ты напрасно так иронизируешь, или бравируешь, абсолютно напрасно! Если ты подумал, что это сейчас у вас ЧЁРНАЯ ПОЛОСА у житти, ты Хлубоко ошибаешься – ЭТО ПОКА ЕЩЁ БЕЛАЯ!!! А Вот впереди, с холодами, придёт ЧЁРНАЯ! И как ты уже понял - Заграница вам, хрен чем поможет! И я не злорадствую – я всего лишь констатирую вашу дикую нызалежную реальность!
Луна-2
И ДОБАВЛЮ -Вы пишите - "У моего мужа -друзья -афганцы - так они гораздо старше меня- "-Но афганцы - это наше поколение - 1959- 1970 г.рождения -Роджер в Эти рамки как раз входит. МАЛЬЧИШКИ - КОТОРЫМ В ТО ВРЕМЯ - БЫЛО ПО 18 -20 ЛЕТ .
е
А тебе зато моряки всего 6-го флота ПОМОГАЮТ, правда как эта помощь относится к Украине ты сказать стесняешься...))
е
переживаешь?? за Украину??? да ты в любой теме о плачевном состоянии дел в стране тут же заводишь пластинку о том что вот в России.. а написать о том что творится в Украине? НИКОГДА....
Луна-2
Интересно .с каких пор вцы стали сомневаться в том ,что он -афганец? Роджер здесь об этом не писал .НАписала об этом я.КАК я узнала это -моя тайна ..И не вам судить , кто он -афганец или нет ? -суда по друзьям вашего мужа.Афганцы тоже разные бывают...
Звезда
скорей бы уже что-то интересное и полезное против этой короны нашли!