До вересня в Україні з'явиться міністерство, створення якого обіцяли з березня
Политикаwww.unian.ua09 июля 2020

До вересня в Україні з'явиться міністерство, створення якого обіцяли з березня

Президент України Володимир Зеленський заявив, що максимум у вересні в Україні з'явиться міністр агропромислової політики та відповідне міністерство.

Він повідомив під час зустрічі з представниками бізнесу Волинської області. Зеленський закликав направляти пропозиції від фермерів та переробників сільськогосподарської продукції щодо кандидатів на посаду міністра агропромислової політики.

«Я не знаю, чи встигнемо ми. У нас залишився один сесійний тиждень - саме наступний, а потім Верховна Рада у нас відпочиває. Я не знаю, чи встигнемо ми призначити нового міністра та створити міністерство так швидко. Але максимум у вересні, коли депутати знову вийдуть працювати, ми призначимо, у нас буде окремий міністр сільського господарства», - підкреслив глава держави.

Кабінет міністрів наприкінці березня призначив головою комісії з проведення реорганізації Міністерства аграрної політики та продовольства України Олександра Черних. 6 березня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив про намір новообраного Кабінету міністрів створити окреме Міністерство агропромислового комплексу, а також окрему посаду для члена уряду, який буде займатися розвитком промисловості. Наприкінці серпня 2019 року Міністерство аграрної політики та продовольства об'єдналося з Міністерством економічного розвитку і торгівлі в одну структуру - Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Написать комментарий