До закону про олігархів вже надійшло 50 поправок. Радою нацбезпеки та оборони хочуть замінити судову систему
Политикаwww.unn.com.ua09 июля 2021

До закону про олігархів вже надійшло 50 поправок. Радою нацбезпеки та оборони хочуть замінити судову систему

Народні депутати вже почали вносити свої поправки в президентський законопроект №5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)", на ранок 8-го липня їх було понад 50. Про це УНН розповіли в профільному комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Секретар комітету Роман Костенко, який належить до партії "Голос" розповів, що не всі члени комітету будуть пропонувати свої поправки.

Цитата

"Правки вже вносяться. На засіданні до цього так скептично ставляться, особисто я не буду нічого подавати тому що ту концепцію, яку заклали, її ніякими правками не виправиш. У нас в партії є свої законопроекти і по антимонопольному, і по податковому законодавству, ми вважаємо такими методами потрібно боротися, а не використовуючи РНБО. Навіть якщо альтернативні законопроекти не будуть підтримані, нам що підтримувати це безглуздя?" – говорить Костенко.

Доповнимо

Секретар комітету говорить про те, що є безліч претензій до законопроекту. Одна із, що цим законопроектом хочуть підмінити судову владу Радою національної безпеки і оборони України.

"Ми демократична країна. У РНБО люди фактично із однієї політичної сили і вони, по факту, приймають рішення - хто є олігархом, хто ні. З ким ми спілкувалися, як раз ті люди, які є олігархами в Україні, згідно цього законопроекту не підпадають під це визначення. А внесуть тих, кому доведеться приходити і домовлятися, щоб не попадати в ті реєстри. А вже дехто сміється, що буде пишатися, що попаде в реєстр і буде називатися олігархом. За тим механізмом, який пропонує законопроект, ніяких наслідків не буде. Можливо, для людей це звучить красиво, що будуть боротися з олігархами, але, по факту, він нічого окрім хаосу не дасть", – пояснює нардеп.

Контекст

Нагадаємо, Верховна Рада на позачерговому засіданні ухвалила в першому читанні так званий законопроект про олігархів, що передбачає обмеження їх впливу на медіа та політиків. За проголосували 275 народних депутатів, із них 231 - "слуги народу". Також голоси дали 18 депутатів "За майбутнє", 18 "Довіри" і 8 позафракційних.

Нагадаємо

Як зазначили в коментарі УНН у “Слузі народу”, низка додаткових законопроектів про олігархів буде направлена на унеможливлення деструктивного впливу олігархів на ухвалення державних рішень.

30 червня Комітет Верховної ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував взяти за основу законопроект Президента України Володимира Зеленського про деолігархізацію.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Путин недавно, несколько лет назад говорил,лет семь примерно,что даём на что-то там 5 трл.руб и знаем точно как минимум 1 трн.разворуют,то есть 20% его слова,что изменилось?это он говорит что 1 трлн руб , фактически думаю больше,вот так.
Луна-2
Тут в статье пишут что Зеленский "СТАЛ МИНИ -КОПИЕЙ"Порошенко - Немного поправлю - точнее -убогой пародией на Порошенко .
макс
"Нацбанк снимает их по мере улучшения макроэкономической ситуации в стране" - это что за чудо такое, когда это макроэкономическая ситуация улучшилась у нас?! Страна уже денег стала меньше должна, бюджет профицитный стал?
макс
Бред какой-то, цифры не сходятся. Имелось в виду От 200 до 300 киловатт; От 300 киловатт и более?
Гость
Нехватает подарочных наборов презерватитвов.
Весёлый Роджер
Шмуля - Это психология вора-прапорщика! Если от БОЛЬШОГО взять немножко, то это не воровство, а делёжка! Больше 20% ВВП Союза разворовывалось!!!
Весёлый Роджер
Шмуля шо так ты вопросом травмирован? Ты застеснялся? Ты наш Голубой воришка? Ну пой тоди ... "Но от тайги до британских морей, Красная Армия всех сильней." И это не вызывает сомнения... "Рассказал бы лучше, як ты прикрываясь партбилетом, пиСдил со склада, всё подряд и зимой и летом?" Ну а шо не рассказать, как усё там було, ну в смысле пока там ыщо хоть шой-то до тебя було, ну понятно, шо писли тебя вже одна разруха чи "Голый Вася" на складе!