Добкін зняв свою кандидатури з виборів мера Харкова
Политикаwww.ukrinform.ua04 октября 2020

Добкін зняв свою кандидатури з виборів мера Харкова

Ексголова Харківської ОДА, колишній народний депутат Михайло Добкін зняв свою кандидатуру на посаду Харківського міського голови.

Як передає Укрінформ, про це він у неділю, 4 жовтня, повідомив в Telegram.

"Сьогодні зняв свою кандидатуру з виборів на користь Геннадія Кернеса. Він одужує і візьме участь у виборах мера. На цьому моя місія виконана. Бажаю перемоги на виборах йому і його блоку", - написав Добкін.

Як повідомляв Укрінформ, Добкін 23 вересня заявив, що вирішив балотуватися в мери Харкова, хоча до цього висловлював намір поборотися за крісло мера Києва.

Чинний Харківський міський голова Геннадій Кернес зараз проходить курс лікування в клініці "Шаріте" (Німеччина).

Він із 10 вересня перебуває на лікарняному. 15 вересня мерія офіційно підтвердила, що у Кернеса - коронавірус і двостороннє запалення легенів. Він був госпіталізований у 17-у міську лікарню у важкому, проте стабільному стані. Вночі 17 вересня Кернеса медичним літаком перевезли на лікування до Німеччини.

23 вересня Кернеса офіційно висунули кандидатом на пост мера Харкова на конференції партії "Блок Кернеса - Успішний Харків". Перша п'ятірка кандидатів від партії на виборах до Харківської міськради також починається з Кернеса.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..
Луна-2
Мое -Ро!- просто навеяло .Привет, Ро.- правда там опечатка - но впереди чернеет ночь
Елена
Ты как у брата Хоттабыча себе бриллиантовые зубы поставил?что если падает свет на них ,то сверкают,а когда нет ,кажется что беззубый,ха.дурень.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Весёлый Роджер
Ай маладца! Это почти также просто, как всех рагуль запизденских убрать из Украины! Быстрее они всех неугодных уберут оттуда!
Весёлый Роджер
Шмуля ну прекрати, ты опять усё брешишь! Ну зачем тебе мои зАлАтые челюсти с титановыми вставками и бриллиантовыми стразами, щоб орехи кокосовые перегрызать. У тоби и орехов нима, лохов-то много, а вот орехов ёок! У вас же сейчас от нищеты, есть даже сдача протезов зубных в аренду, вот и наклей бумажки на вулице – «Возьму протез в аренду, недорого! Пидсобите бывшему партейному хандону, ныне хунтовскому пропахандону. Тел.: ……..» 😂 😂 😂 Сало не урони! Не, не так - изюминку свою не урони!
------
Всех мусульман убрать с Франции.
---------
эрдогану нужна уступчивость европейцев чтоб больше наплодились и даже численостю подчинили эти страны.