Политикаwww.ukrinform.ua26 сент.

Допомоги потребують 380 тисяч ветеранів: Коляда сподівається на підтримку НАТО

Україна відчуває постійну підтримку НАТО у здійсненні реформ, і дуже вдячна за готовність союзників до спільного з Україною фінансування програм реабілітації ветеранів військової служби та їх реінтеграції у суспільство.

Про це у середу в Брюссельській штаб-квартирі НАТО під час зустрічі з журналістами розповіла міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда, повідомляє кореспондент Укрінформу. Урядовець у складі української делегації взяла участь у засіданні Спільної робочої групи з питань воєнної реформи високого рівня, під час якого, зокрема, розглядалися питання розвитку ініціатив в рамках Трастового фонду НАТО щодо зміни військової кар’єри на професійну цивільну. «В цьому році закінчився перший етап діяльності в рамках Трастового фонду, коли країни НАТО успішно фінансували певні освітні проєкти та програми з психологічної підтримки. Нині ми хочемо поєднати в одному місці державні й недержавні зусилля, а також зусилля міжнародних партнерів, щоб ця допомога доходила до конкретного ветерана. Країна-лідер цього Трастового фонду – Норвегія закликала всі країни долучитися до другого етапу, концепцію якого ми сьогодні представили. Союзники готові співфінансувати цей наступний етап. З реакції представників інших країн я зрозуміла, що ми маємо величезну надію на успіх», - сказала Оксана Коляда. За словами урядовця, Україна вдячна представникам Альянсу за продовження важливої допомоги у реабілітації ветеранів військової служби. Разом з цим, фінансування таких зусиль відображене також в програмі діяльності уряду України на найближчі п’ять років. «Практичний аспект нашої співпраці з Трастовим фондом НАТО може полягати у створенні так званих «ветеранських просторів» у кожному обласному центрі. Ми зрозуміли, з урахуванням власного і міжнародного досвіду, що лише працюючи комплексно, поєднуючи зусилля державних і недержавних інституцій в питаннях соціалізації ветеранів, їх професійної адаптації, в питаннях психологічної підтримки, медичних послуг, навчання їх для відкриття власної справи, у роботи з родинами і шляхом комунікації з усіма державними органами, які надають послуги ветеранами, ми можемо досягнути успіху», - зауважила міністр. Відповідаючи на уточнююче запитання Укрінформу, урядовець зазначила, що нині в Україні такого комплексного піклування потребують майже 380 тисяч лише ветеранів російсько-української війни, але остаточну цифру людей, які потребуватимуть допомоги, можна буде визначати окремо для кожного регіону, де проживають ветерани, і де, власне, й будуть розгорнуті «ветеранські простори» - майданчики, де колишні військовослужбовці зможуть отримати медичну, психологічну, соціальну, правову та будь-яку іншу підтримку для вирішення найбільш болючих та нагальних питань.

«Ми вже зараз маємо майже 380 тисяч ветеранів російсько-української війни, це люди віком від 30 до 45 років. Ми маємо врахувати ще одну цільову групу – це їхні родини, тому що, не працюючи з родинами, ми не зможемо досягти успіху. Дуже серйозний компонент — залучення до цих «ветеранських просторів» діючих військових, інших представників силового блоку, вже на етапі їхнього звільнення. Військовослужбовець повинен бачити піклування про себе на всіх етапах – від рекрутингового центру і до звільнення у запас», - сказала Оксана Коляда.

💬 Последние комментарии
ALWAS
Массовая эпидемия мертворожденных детей в Канаде. Казалось бы, при чем тут прививки? "Д-р Даниэль Нагасе разоблачает возникающую катастрофу в области общественного здравоохранения, игнорируемую и подавляемую правительствами, общественным здравоохранением и основными средствами массовой информации. 86 мертворождений за 6 месяцев у полностью вакцинированных матерей в Ватерлоо, Онтарио 13 мертворождений за 24 часа в Британской Колумбии. Многие другие исследования детей, рожденных от вакцинированных матерей, показывают, что их шансы на выживание невелики. Кроме того, у них есть ряд пороков развития. Эти дети... будут страдать от ряда заболеваний."(Из Сети).
======
ОГраничения только дадут время .Через этот штам вируса пройдут все!!!
----
Как вовремя прививками ослабили населениё,его иммунитет .А привитые более заразные так как в них большинстве протекает без клиники.И в германии среди умерших 60 % привитых.Просто нада время чтобы идиопатическая иммуная реакция на вакцину ослабила.Это ище знали в СССР.В Украине во время прививки самая быстрая реакция до 2=х недель после прививки некотрые заболели ковитом,получили миокардиты с летальным исходом,Смерти от тромбозов...В самом деле в привытых гдо то с 5-го дня по 17 дня возможны тромбозы . Потом кто прививался июнь,июль начало сентября и сумели проскочитьэти две недели ,начали заболевать ковитом через1,5-2.5 месяцы в больницы после прививки.В начале этой волны привитых поступивших в бльницы не было-болели непривитые. Но когда исякли силы имуниттета привитых начались поступления.Многие привитые обледуются по частным клиниам а там более лёгкие обращаются но всеравно двохстороння пневмония гарантированная ,но без яркой клиники.И вот имеем ослабленое население прививками и шагает новый штам омикрон.Вакцинация при быстро мутирующем вирусе это не спасение ,это ослабление.
---
Все так только...вложить инвестиции это просто купить предприятие.А его можно купить и закрыть.Выгодно так закрыть.
---
войны нет. Есть оос и это выгодно многим ,в том числе и нынешней Украине.Если бы я был не прав то уже де юрэ была война.И военное положение и отмена многих конституционых прав и выборы в их числе.И никаких продаж земель и ни каких открытых рынков и продажи продовольствия за границу....Много чего .....Но только тогда с чего платить таким каменярам и за что содержать всяческие наблюдательные советы в госкомпаниях.....И (просто на вскидку пример) тогда не возможно повышать цены ни на что и на собственный газ и на собственный уголь.Кому это надо???
ALWAS
Вложить инвестиции означает работников нанять. То есть, ещё и венгры будут на китайцев работать. А такие работники, как мы, и китайцам не нужны. Ленивые, безграмотные, пьющие и вороватые. Поэтому более-менее нормальные люди страну покидают. И работают там, где действуют законы, а не понятия. А на китайцев уже половина Африки работает.....
Луна -2
Вот именно ..
Авторские статьи