ПолитикаИсточник28 июн.

Дострокові президентські вибори цілком реальні!

nk_hauz/-mdfowx_6qzgdwiyvfs7.png

Спікер українського парламенту Дмитро Разумков на прес-конференції сказав, що якщо президент оголосить дострокові президентські вибори, то сам собі вистрелить у ногу.

Дійсно, відповідно до пункту 6 статті 75 Виборчого кодексу, якщо чинний президент оголошує дострокові вибори, то сам при цьому втрачає право балотуватися.

Але цей пункт згаданої статті легко вилучити, прийнявши зміни до Виборчого кодексу. У Зеленського є щонайменше 226 депутатів у Верховній Раді, які його в цьому підтримують. Вносяться зміни до виборчого законодавства – і Володимир Олександрович знову на коні, може в черговий раз змагатися за головну булаву держави. На це він і розраховує. Дострокові президентські перегони цілком реальні.

Мої аргументи.

Іде зачистка опозиції, посадили під домашній арешт за надуманими звинуваченнями Віктора Медведчука, проводять обшуки без рішень суду у народних депутатів від ОПЗЖ.

Публічний постійний наїзд на Порошенка і його «ЄС».

РНБО перетворено з «координуючого органу при президенті» на репресивний та піарний у переслідуванні неугодних політиків, бізнесменів. Їх позбавляють майна, активів і навіть громадянства.

У Верховній Раді зареєстровано проект закону (автори – нардепи від фракції СН), яким пропонується заборонити суду оскаржувати рішення РНБО.

Указом президента, що є незаконно, звільнені два судді КС. А роботу його заблоковано.

В парламенті на наступному тижні розглядатимуться закони про олігархів, які мають їх до смерті настрахати та відбити бажання фінансувати альтернативні політичні проекти.

Медіаактивність глави держави зашкалює. Він мало не щодня знаходить різні інформаційні приводи, щоб про нього говорили. Це зазвичай відбувається лише під час виборчої кампанії.

Регулярно використовується соціологія як маніпуляція громадською думкою. Ті цифри підтримки Зеленського, які показують корумповані соціологи за кошти влади, не збігаються з реаліями, проте впливають на настрої електорату.

Думаю, передчасні президентські вибори не за горами.

Виталий Журавский

💬 Последние комментарии
е
че там они Грузии наобещали в 2008 напомните?))))
е
ты типа отработаешь? ну твоя раздолбаная морячками под мостами жопа мало кого заинтересует...
е
твоя амриканская мощь от слова "мощи"??? АМЕРИКАНСКИЕ военные и эксперты НЕОДНОКРАТНО заявляли о ОТСТАЛОСТИ свои вооруженных сил, о том что застряли в 80-х...но ты ж ТУПАЯ....а про экономику Запада давай расскажи: КАК твой Запад помог своей же Италии когда там массово люди заболевать стали? а НИКАК! типа сами справляйтесь! так это даже не война.. нужны были только те самые научно технические и финансовые ресурсы которых тупо НИКТО не дал!...но ты ж ТУПАЯ и реальность не видишь, а только свой бред тут транслируешь...
е
о как заговорила, а как пела, что ВЕЗДЕ где есть америка там ВЕЗДЕ процветание и развитие! шо ОПЯТЬ забыла склеротичка??? Напоминаю: Вьетнам, Лаос, Камбоджа, Гватемала, Ирак, Сирия, Ливан, Ливия и еще КУЧА стран, которые твои америкосы разграбили и смылись оттуда с ПОЗОРОМ... Афган это из последних, что у всех на слуху..
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.