Дострокові президентські вибори цілком реальні!
Политика28 июня 2021

Дострокові президентські вибори цілком реальні!

Спікер українського парламенту Дмитро Разумков на прес-конференції сказав, що якщо президент оголосить дострокові президентські вибори, то сам собі вистрелить у ногу.

Дійсно, відповідно до пункту 6 статті 75 Виборчого кодексу, якщо чинний президент оголошує дострокові вибори, то сам при цьому втрачає право балотуватися.

Але цей пункт згаданої статті легко вилучити, прийнявши зміни до Виборчого кодексу. У Зеленського є щонайменше 226 депутатів у Верховній Раді, які його в цьому підтримують. Вносяться зміни до виборчого законодавства – і Володимир Олександрович знову на коні, може в черговий раз змагатися за головну булаву держави. На це він і розраховує. Дострокові президентські перегони цілком реальні.

Мої аргументи.

Іде зачистка опозиції, посадили під домашній арешт за надуманими звинуваченнями Віктора Медведчука, проводять обшуки без рішень суду у народних депутатів від ОПЗЖ.

Публічний постійний наїзд на Порошенка і його «ЄС».

РНБО перетворено з «координуючого органу при президенті» на репресивний та піарний у переслідуванні неугодних політиків, бізнесменів. Їх позбавляють майна, активів і навіть громадянства.

У Верховній Раді зареєстровано проект закону (автори – нардепи від фракції СН), яким пропонується заборонити суду оскаржувати рішення РНБО.

Указом президента, що є незаконно, звільнені два судді КС. А роботу його заблоковано.

В парламенті на наступному тижні розглядатимуться закони про олігархів, які мають їх до смерті настрахати та відбити бажання фінансувати альтернативні політичні проекти.

Медіаактивність глави держави зашкалює. Він мало не щодня знаходить різні інформаційні приводи, щоб про нього говорили. Це зазвичай відбувається лише під час виборчої кампанії.

Регулярно використовується соціологія як маніпуляція громадською думкою. Ті цифри підтримки Зеленського, які показують корумповані соціологи за кошти влади, не збігаються з реаліями, проте впливають на настрої електорату.

Думаю, передчасні президентські вибори не за горами.

Виталий Журавский

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Шмуля - Это психология вора-прапорщика! Если от БОЛЬШОГО взять немножко, то это не воровство, а делёжка! Больше 20% ВВП Союза разворовывалось!!!
Весёлый Роджер
Шмуля шо так ты вопросом травмирован? Ты застеснялся? Ты наш Голубой воришка? Ну пой тоди ... "Но от тайги до британских морей, Красная Армия всех сильней." И это не вызывает сомнения... "Рассказал бы лучше, як ты прикрываясь партбилетом, пиСдил со склада, всё подряд и зимой и летом?" Ну а шо не рассказать, как усё там було, ну в смысле пока там ыщо хоть шой-то до тебя було, ну понятно, шо писли тебя вже одна разруха чи "Голый Вася" на складе!
ВИВСЯНКА ПАН
- Бэримор! Цэ каша чи що? - Вивсянка, пан. (Шерлок Холмс на мове).
Весёлый Роджер
"Патриотизм - последнее прибежище Шмули_Елен!" (…) Вин щирый пиСдабол –затейник! Только не «негодяев» надо писать, а полных поддонков! Тому шо Шмуля, именно вот такой продажный 10грн патриот- бандеровец, коммунист-нацист тай продажный вор-портяночник! Как он тут, на словах, за простых людей «сильно переживает», а сам их на нищенскую життю у пиндоколонии обрекает! Та олигархив щирых как он при этом прославляет!
44
Террористы демонтировали очередной памятник.
44
Хамский вызов? А на себя в зеркало смотреть не пробовал:?)
ЗАКОПАЮТ ЗАКОН
Закон про углубление интеграции в нато - это закопать что ли?