Довибори у Раду: жоден з членів виборчих комісій не відмовився від роботи
Политикаwww.ukrinform.ua14 марта 2020

Довибори у Раду: жоден з членів виборчих комісій не відмовився від роботи

Ніхто з членів виборчих комісій на одномандатному виборчому окрузі №179, де 15 березня пройдуть довибори до Верховної Ради, не відмовився від роботи через небезпеку коронавірусу.

Про це заявив голова окружної комісії Олександр Коновал на своїй сторінці в Facebook.

«Велику частину бюлетенів роздано. Ніяких масок і протигазів. Всі працюють - ніякої паніки. Жодної відмови через переляк», - написав Коновал.

Напередодні голова Харківської ОДА Олексій Кучер на пресконференції заявив, що «деякі члени комісій відмовляються брати участь у виборах», побоюючись великої кількості контактів у день голосування.

Центральна виборча комісія своєю чергою провела засідання, за підсумками якого закликала місцеву владу забезпечити всі комісії округу необхідними засобами індивідуального захисту, антисептичними засобами, засобами термометрії, забезпечити дезінфекцію приміщень.

Як повідомляв Укрінформ, голова правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська нагадала, що відмова від виконання своїх обов'язків членами окружної виборчої комісії або дільничних виборчих комісій без поважних причин є кримінальним злочином. Водночас вона зазначила, що "в день виборів, очевидно, треба бути готовими до ротації, якщо члени комісії не вийдуть на роботу".

В окрузі № 179 у Харківській області призначено довибори на 15 березня. За мандат борються 37 кандидатів.

Раніше в цьому окрузі на позачергових виборах 21 липня 2019 року переміг кандидат від «Слуги народу» Олексій Кучер. У листопаді 2019 року Президент Володимир Зеленський призначив Кучера головою Харківської ОДА.

Округ охоплює Лозівський, Красноградський, Кегичівський, Зачепилівський, Сахновщинський райони Харківської області.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
георгий
И НЕ С ПРОСТА ВО ФРАНЦИИ СГОРЕЛ НОТЕРДАМ - СОБОР ПАРИЖСКОЙ БОГОМАТЕРИ , ТОЛЬКО ФРАНЦУЗЫ НЕ ХРЕНА НЕ ПОНЯЛИ , А ИХ КОСИТ АМЕРИКАНСКАЯ ЗАРАЗА .
Илья
Кстати , у бандерлогов ещё с 1991 года висит белорусам должок в 155 миллионов $. Ну теперь уже с % почитай под 200 будет , за поставленную сельхозтехнику. В 2015 фюрер Порох этот долг признал и в погашение обещал демаркировать границу за счёт Рейха. Разумеется кинул . Сябры как обычно утёрлись и продолжают плодотворно сотрудничать с этими ушлёпками. Как несовершенен этот мир! Ещё не всё подвластно Путину!
Ил 2
Цеевропейцi не могут поступить по другому. УкрАiнцi стройными рядами с песнями и лозунгами вуйны "Лены" чимчикують до гейропи. Где их уже ждут с гейдрузi с большим фаллосом, продайте землю и попадёте в объятия, где вас полюбят.
Ил 2
Долбовирус петруха.
Ил 2
Вот она какляцкая натура проявилась - должны дать на халяву и побольше. НЛО "вуйна лена", расскажи нам, чем это укропия сябрам помогала безплатно? Свежий анекдот: каклы-альтруисты.
Ил 2
У нас на сайте вирус-петруха, всю ночь засерал сайт. Кто бы ему маску на морду одел, да такую чтобы и глаза закрыла.
Ил 2
Завидуешь, мля! Без выпивки сала много не съешь, а ты вроде непитуща, отсюда и зависть.