Политикаzaxid.net29 окт.

Другий тур виборів мерів пройде щонайменше у 27 містах

За попередньою інформацією, другий тур виборів міських голів відбудеться не менше, ніж у 27 містах України, повідомили у прес-службі Комітету виборців України. «За попередньою інформацією, другий тур виборів відбудеться не менше, ніж у 27 містах України, в тому числі, у Києві та 18 обласних центрах», – йдеться у повідомленні КВУ. Зазначається, що в Харкові, Тернополі, Одесі та Лисичанську (Луганська область — ред.) другий тур виборів не відбудеться, оскільки один із кандидатів набрав понад 50%+1 голос. «Очікується проведення другого туру в Білій Церкві (Київська область), Кременчуці (Полтавська область), Сєвєродонецьку (Луганська область), Павлограді, Дніпродзержинську, Кривому Розі та Нікополі (Дніпропетровська область), Краматорську (Донецька область)», – додали в прес-службі КВУ. За інформацією КВУ, ситуація в Мелітополі, Бердянську (Запорізької області), а також Слов’янську (Донецької області) залишається поки що невизначеною. Як відомо, другий тур виборів мера пройде, зокрема, у Львові. Голосування у другому турі відбудеться 15 листопада.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
А Власов когда появился со своим воззванием? в 1944? А в плен попал в 1942? Таки два года вин думувал всё!? Эй МУДАК пердун русофобный! И кстати, его воззвание к народам России - это не русский язык, другая стилистика - это перевод с немецкого! А если тебе ТВАРИ к голове ствол приставить - ты же ридну мать задушишь - ДЕРЬМО ты продажное!
Весёлый Роджер
Что ты всё тут уколоть Россию пытаешься, МРАЗЬ пархатая скачущая на костях своих сородичей! Ты никак не ответишь на вопрос, Таки кто же уничтожил во Львыве более 30 000 евреев до прихода туда немцев? Тебе трудно набрать в Гугле - ""Львовская резня". Как украинские националисты уничтожали евреев".
Весёлый Роджер
МИЛЛИОННАЯ Квантунская армия!!! Так для справки!
Гость
Откуда у пIдорасiв лом ?😭
Укушен Гребнем
Найс
"каменяр" - ГОВНОПЛЮЙ !!!
"каменяр" - ТЫ НАБИРАЕШЬ ПОЛНЫЙ РОТ ГОВНА И ПЛЮЁШЬСЯ ИМ ВО ВСЕ СТОРОНЫ!
"каменяр" - ГОВНОПЛЮЙ !!!
"каменяр" - ТЫ НАБИРАЕШЬ ПОЛНЫЙ РОТ ГОВНА И ПЛЮЁШЬСЯ ИМ ВО ВСЕ СТОРОНЫ!
Авторские статьи