Политикаwww.ukrinform.uaOct 7

Джапарова зустрілася з очільником ВООЗ — про що говорили

nk_hauz/dkA0Z0DnR.jpeg

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова провела зустріч з Генеральним директором Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедросом Гебреєсусом.

Про це йдеться у повідомленні МЗС.

6 жовтня під час зустрічі були обговорені пріоритети співпраці України з ВООЗ з наголосом на подоланні наслідків пандемії COVID-19, питанні доступу до вакцин в рамках ініціативи COVAX, реформуванні системи охорони здоров'я України, впровадження Національної стратегії безбар’єрності тощо.

Своєю чергою Тедрос Гебреєсус запевнив, що ВООЗ тісно співпрацює з партнерами в Україні та за кордоном для ефективної протидії пандемії COVID-19, а також зміцнення української системи охорони здоров'я. Глава ВООЗ привернув увагу до глобальної проблеми поширення дезінформації та неправдивої інформації у контексті імунізації населення світу проти COVID-19, а також нерівномірного розподілу вакцин між країнами.

Крім того, перша заступниця міністра висловила подяку очільнику ВООЗ за його активну участь у Київському саміті перших леді та джентльменів, а також міжнародному проєкті «Музична подяка лікарям» (концерт-подяка лікарям «Заради життя»).

Як повідомляв Укрінформ, 4 жовтня Джапарова обговорила подальший розвиток співпраці з Верховним комісаром ООН з прав людини Мішель Бачелет.

💬 Последние комментарии
е
Елена, это те самые европейцы на которых ты равняешься??
е
Елена, моделистка хренова, давай смоделируй ЧТО будет через неделю? а через две? а через два месяца??? ДУРА, из ОТКРЫТЫХ источников минэнерго известно, что расходуется угля БОЛЬШЕ чем поступает на склады... ну, брехло трепливое? покажи мощь СВОЕГО интеллекта...
Восток
Деньги Европа не даёт, вот и приходится влиять. "Стратеги."Случайные люди в руководстве.
е
пиши свой, ссыкло... ВСЕ приедут, ВСЕ привезут... но ты ж ссыкло трусливое и отвечать за СВОИ слова не хочешь..
е
ну расскажи про украинскую динамику))) моделистка хренова....смоделировала? и сколько процентов вышло, а брехло???
е
ну давай про СОВРЕМЕННУЮ социалку, т.к. 30-40 летняя здесь НИКОГО кроме тебя тупой не интересует.. давай сравнивай Российскую социалку и нашу.. давай ссыкло...шо молчишь? сказать нечего или сразу твоя перемога в офигительную заду превращается, а продажная?????
Шэп
Сдаётся мне что этот конфликт, как и масса предшествующих, начнётся как раз с подачи пиндосов.