Политикаua.newsAug 15

Екс-посол у США дав поради Зеленському перед зустріччю з Байденом

nk_hauz/-bhb_Sn7g.jpeg

Колишній посол України у США Валерій Чалий не рекомендує президенту Володимиру Зеленському вести переговори з американським президентом Джо Байденом на підвищених тонах, оскільки це не спрацює.

Главі держави слід підготувати презентацію досягнень України, бачення її розвитку та ситуації у регіоні, зазначив Чалий в ефірі 24 каналу. Окрім того, Зеленський має чітко вказати Байдену на перспективні напрямки співпраці із США.

«Найголовніше – сказати, чому Україна потрібна Америці. Це ключова позиція. Джозеф Байден – це надзвичайно досвідчений політик. Він є глибоким спеціалістом у зовнішній політиці і людиною, яка має мудрість», – резюмував дипломат, який брав участь у підготовці понад 70 візитів під час роботи у посольстві та ОП.

Нагадаємо, президент Зеленський зустрінеться з Байденом у Білому домі 30 серпня. Візит Володимира Зеленського мав відбутися у липні. Однак потім в домовленості американська сторона викреслила слово «липневий» з повідомлення.

Зеленський під час візиту до США планує обговорити з Байденом широкий спектр двосторонніх відносин. Зокрема, сторони детально обговорять участь Сполучених Штатів у процесі політико-дипломатичного врегулювання конфлікту на Донбасі.

У МЗС України повідомили, що в ході візиту Зеленського в Сполучені Штати будуть обговорюватися три блоки питань – політичний, економічний і безпековий.

Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія вважає, що розмова Зеленського і Байдена пройде «на підвищених тонах» через угоду Штатів і Німеччини про російський газопровід «Північний потік-2».

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!