Политикаglavcom.uaSep 28

Ексглава МЗС пояснив, чому Макрон не їде в Україну

nk_hauz/MjbdGQNnR.jpeg

Клімкін: «Щоб Макрон відвідав Україну, йому потрібна історія успіху» Україна представлятиме більший інтерес для Франції тоді, коли у наших стосунках з’явиться бізнес-складова, а президент Еммануель Макрон зможе зайняти місце Ангели Меркель і стати посередником у непростих стосунках між нами та Росією. Таку думку в інтерв'ю «Главкому» висловив ексміністр закордонних справ Павло Клімкін. Клімкін підкреслив, Макрону потрібна історія успіху, щоб він відвідав Україну. «У політиці ніхто не хоче асоціюватися з історією проблем і викликів, тим більше, напередодні виборів у наступному році. Усі хочуть асоціюватися з історією успіхів», – пояснив він. Клімкін зазначив, що історія успіхів може бути, насамперед, у реальних французьких інвестиціях та їх підтримці на державному рівні. «Щоб французькі компанії масово зайшли в інфраструктуру, в енергетику України. І це буде важливою частиною нашої євроінтеграції. Скажімо чесно, ніякої євроінтеграції без зростання впливу бізнесу з країн Євросоюзу не може бути. Це звучить цинічно, але тим не менше – це ключова умова», – заявив ексміністр. Клімкін зазначив, що Макрон дуже хотів би бути реальним медіатором між нами та Путіним, адже Меркель йде з національної політики. «За політичною природою вона була дуже ефективним кризовим менеджером. І тепер у Макрона з’являється природна можливість або зайняти цю важливу нішу, або поступитися нею комусь іншому. Я вважаю, що друга опція для нього є неприйнятною. Оскільки він тоді не сприйматиметься як лідер ЄС», – заявив ексміністр. Раніше міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан підтвердив наміри французського президента Еммануеля Макрона відвідати Україну із візитом. Про це під час спільного брифінгу керівників МЗС України та Франції повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Раніше посол Французької республіки в Україні Етьєн де Понсен в інтерв’ю «Главкому» розповів, коли варто очікувати візиту глави Франції Емануеля Макрона до України.

💬 Последние комментарии
Антиленка
Зима - это форс мажор! Сильная мысль!!! Тут слава тебе ничего не даст, иди ГТС наполняй газом ГТС, главное тужься посильнее и громче кричи СУГС!
е
Елена, раз на Украине так хорошо, то чего отсюда бегут люди, а тупенькая??
е
Елена, ну что же ты?? Твоё высокоученое мнение очень нужно здесь...
е
Чудо, открывай конституцию Украины, ст. 10, читай-думай.. И пока представители Украины нарушает свою собственную конституцию и не несут за это НИКАКОЙ ответственности твой вопрос не к месту совершенно... Мало тебе одной этой статьи? Так есть еще куча нарушений в том числе и УПК Украины, за которые НИКТО не ответил..... Хочешь законности, начинай сам соблюдать ВСЕ законы, вине только те которые нравятся...
Каменяр
Для того, щоб зрозуміти, хто розпочав війну в Україні, необхідно відповісти на одне питання: звідки прийшов Гиркин з ДРГ, куди від втік коли припекло і хто дав йому зброю.
Гость
Научись говорить правильно и четко... "хочу почути"...
Каменяр
Хочу почути, як Васерман виступає проти репресій в РФ у відношенні до кримських татар, українців, української церкви, “Свідків Єгови”, проти сімейного насильства.....