Политикаglavred.info29 авг.

Ексочільник МЗС України розповів, коли чекати на прорив у нормандських переговорах

Клімкін підкреслив, що зустрічі заради зустрічей – це процес, а процес нікому не потрібен.

nk_hauz/-mftrgdsdhqomc_ezqru.jpg

В адміністрації Путіна розуміють, що проведення зустрічі радників нормандської четвірки напередодні місцевих виборів в Україні важливо для адміністрації Володимира Зеленського, тому вичавлюватимуть з цього все, що можливо.

Про це розповів колишній очільник МЗС України Павло Клімкін в інтерв'ю Obozrevatel.

Водночас він не впевнений, чи відбудеться зустріч радників лідерів нормандської четвірки найближчим часом.

"Потрібно подивитися, чи буде вона взагалі. Оскільки зустрічі радників потрібні для підготовки переговорів лідерів. Ми прекрасно розуміємо, що Путін, і взагалі російське керівництво, очікує на результати виборів у Сполучених Штатах, і домовлятися вони збираються з колективним Заходом. І я дуже сподіваюся, що і з нами як з частиною цього колективного заходу, щонайменше, з точки зору спільної позиції", - пояснив Клімкін.

За його словами, якісь прориви найближчим часом можливі тільки тоді, коли вони будуть вигідні Путіну, який очікує на цей контекст американських виборів, ніяк інакше.

Також Клімкін підкреслив, що зустрічі заради зустрічей – це процес нікому не потрібен.

"Я чув, що на вересень є шанси взагалі організувати зустріч міністрів закордонних справ у нормандському форматі. Про це говорили не тільки в нашому, але і в німецькому МЗС. Дуже сподіваюся, що якщо така зустріч буде, то вона буде з конкретним порядком денним і з конкретними результатами. І, звичайно, міністри закордонних справ - це політичний рівень, який закладе або, відповідно, не закладе основу. Тому я б звертав увагу саме на таку зустріч", - зазначив він.

Резюмуючи, Клімкін додав, що в адміністрації Путіна розуміють, що проведення зустрічі радників нормандської четвірки напередодні місцевих виборів в Україні важливо для адміністрації Зеленського, тому вичавлюватимуть з цього все, що можливо.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що зустріч у нормандському форматі за участю президента РФ Володимира Путіна відбудеться до кінця вересня 2020 року

Про це повідомляється на офіційному сайті президента України.

У президента Зеленського зазначили, що очільник країни під час зустрічі Міністра закордонних справ Німеччини Хайко Маасом звернув увагу на прогрес, який наближає проведення чергової зустрічі нормандської четвірки на рівні керівників держав.

"Україна підтримує німецьку позицію, що саміт лідерів має відбутися наприкінці вересня", - заявив Зеленський.

💬 Последние комментарии
е
кукушка хвалит петуха за то что хвалит он кукушку.... ну-ну...
е
ЗАБРЕХАЛАСЬ совсем и тебе уже НИКТО не верит!!!! БРЕХЛО ты ТУПОЕ с офигительным СКЛЕРОЗОМ!
е
за ВОСЕМЬ лет много построили??? ОЧЕРЕДНОЙ раз задаю ЭТОЛТ вопрос! НУ? ГДЕ хоть один ответ?????
е
на ЧЕМ произвести??!! Такие как ты ЕЛЕНЫ, ВСЕ продали на металлолом ВСЕ развалили в угоду Америке! ..ну ты ТУПАЯ .. НИХРЕНА сами не производят ВСЕ закупают... вот скажи где был ЕДИНСТВЕННЫЙ завод по производству боеприпасов?? А? в Луганске! а все остальные западянские дуны у себя грязное производство размещать НЕ ЗАХОТЕЛИ! так что заткнись если тему не знаешь...
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.