Експерти оцінили зовнішню політику Зеленського
Политикаwww.ukrinform.ua13 мая 2021

Експерти оцінили зовнішню політику Зеленського

Експерти поліпшили оцінку ведення зовнішньої політики Президентом Володимиром Зеленським у першому кварталі 2021 року порівняно з попереднім кварталом.

Про це свідчать результати експертного опитування «Політичний квартал: весна 2021» проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

Згідно з результатами дослідження, експерти оцінили діяльність Президента у сфері зовнішньої політики в першому кварталі року на 2,9 бала проти 2,2 бала у попередньому кварталі за п'ятибальною шкалою.

За словами аналітика Фонду «Демократичні ініціативи» Петра Бурковського, можна припустити, що це оцінка мобілізації міжнародної підтримки України під час нещодавнього загострення на Сході України.

Як засвідчує опитування, експерти також вище оцінили зусилля глави держави в ініціюванні необхідних реформ, надавши 2,1 бала (у попередньому кварталі цю діяльність оцінили на 1,8 бала).

Практично не змінилася оцінка експертами комунікації Президента із суспільством (2,6 бала у першому кварталі 2021 року проти 2,5 бала у попередньому) у та врегулювання конфлікту на Сході (2,2 бала і у першому кварталі 2021 року, і у попередньому).

Водночас, згідно з опитуванням, погіршилась оцінка зусиль Президента у боротьбі з епідемією коронавірусу: за підсумками першого кварталу 2021 року вона становить 1,8 бала проти 2 балів у попередньому кварталі.

Кадрову політику Володимира Зеленського впродовж січня-березня експерти оцінили на 1,6 бала проти 1,4 в попередному кварталі.

Експертне опитування «Політичний квартал: весна 2021» проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва впродовж квітня-травня 2021 року. Загалом опитано 52 експертів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Зря злословите на счет спичек - Купила их - а они сделаны в Пакистане- что же получается ?А то что уже и лесов не хватает -одни пни остались...)))))з
Весёлый Роджер
4-5 лет назад, один челОвик пид Одессой, закупил ок. 2000 3-х литровых банок - для домашнего консервирования и как это называется кажется - автоклав? Я ржал над ним, прикалывался над количеством банок, а сейчас пишу ему хвалебные письма, мол молодец, так и надо, прикупи ещё столько же. У него, рядом с хатой, за эти вильные роки, щирюки вырубили почти все лесополосы.... Здравствуй Гуляй поле, ждемс банды на джипах!
Весёлый Роджер
Вы не оригинальны! Вот к примеру во время майдана, наш пропахандон-пердун Шмуля_Елен, шукал там на площади – … А дэ тут пенсию от нимеччины дают та тату-Шенген на сраку делают? Ему одна бабка возле Бессарабки казала, що семенки там продавала, вин сразу и побиг до майдана.
е
не смог... планы были на 2020-й, но увы...
е
да знаю я, что жопанька только начинается...
Кот Матроскин
Ну что, онижедетям в войнушку уже поиграть нельзя?
Весёлый Роджер
Я не пойму, а дэ эта мразь брехливая, этот платный пропахандон хунты Шмуля_Елена??? С засцанными труселями до колена! ДЭ покращення писля майдана? ДЭ ШМУЛЯ? ... Шо опять там же, у 3.14здэ??? Ааа..., он опять готовит ответ в стиле ... а у москалей корова захромала....