Политикаwww.ukrinform.uaJul 29

Евген Чолій провів зустріч із заступником керівника Офісу Президента України

nk_hauz/-mflviairm9nrri_8mmw.jpg

Президент ГО «Україна 2050», колишній очільник Світового конґресу українців Евген Чолій під час онлайн-зустрічі з заступником керівника Офісу Президента України з питань зовнішньої політики та розвитку стратегічного партнерства Андрієм Сибігою обговорив пріоритети, ініціативи та стратегічні питання щодо України та подальшу співпрацю для їх досягнення.

Як передає Укрінформ, про це Громадська організація «Україна 2050» повідомила у Фейсбуці.

«Під час зустрічі були зокрема обговорені питання щодо загрози проєкту «Північний потік – 2» для Європи, медіамоніторингу та протидії дезінформації відносно України та української діаспори, реформ в Україні, а також відзначення 30-річчя Незалежності України», – йдеться в повідомленні.

Зауважується, що у цій онлайн-зустрічі також брали участь Виконавчий директор Громадської організації «Україна 2050» Мирон Найда і Генеральний директор Директорату з питань зовнішньої політики та стратегічного партнерства Офісу Президента України Андрій Буквич.

Громадська організація (ГО) «Україна-2050» є неприбутковою організацією, заснованою, щоб сприяти втіленню в життя за час одного покоління – до 2050 року – стратегії сталого розвитку України, як повністю незалежної, територіально цілісної, демократичної, реформованої та економічно конкурентоспроможної Європейської держави.

Нагадаємо, на початку червня президент ГО «Україна-2050» Евген Чолій оголосив офіційний початок діяльності Постійної міжнародної місії медіамоніторингу щодо дезінформації відносно України та української діаспори.

Фото: ГО «Україна 2050». (Зверху зліва): Евген Чолій, Мирон Найда, Андрій Сибіга й Андрій Буквич.

💬 Последние комментарии
Елена
Бебика не трогать, Валерий Бебик святой,хе.,брат Роджера по уму.
Елена
Козлоослик то шизофреник,не связывайся с ним,ты и так нампороге помутнения рассудка,а общаясь с ним не переступишь,а перепрыгнешь этот порог,скеп я тогда буду общаться?береги себя козлоослик для меня,и не пей много,это вредно.
Утиные истории
Булгария у тебя дома, а Болгария на Балканах... Скоро отвечать будете перед судом истории.
Весёлый Роджер
Ну що падлюка - всрался отвечать! А чаму? А тому що НЕЧЕГО!!! Тильки наивным селюка щирюкам можешь лапшу на уши вешать! Утконос пархатый!
Весёлый Роджер
А Булгария, то дэ така? Эй мудак пиСдун!
Луна -2
Да ну !Вот истину - то открыл ...Фи..Я -ТО ДУМАЛА ЧТО РУССКИЕ И БОЛГАРЫ И УКРАИНЦЫ И БЕЛОРУСЫ - ВЫШЛИ ИЗ ОДНОЙ КОЛЫБЕЛИ - СЛАВЯНСТВА.-поэтому и языки у них похожие..,Но если ты не хочешь быть потомком славян - то пожалуйста .Твое дело - но не пиши такие глупости. Иначе засмеют.
Весёлый Роджер
Шой-то ты по стилю и выговору очень на пиСдуна Каменяра наёмного похож? Эй хлопче, скики за пост получаешь? Высоко скакаешь? Всё Россию обсераешь - грошей заробляешь! Ты часом -не из комы 2014 года вышел, сейчас никто уже на твою херню не поведётся - тому що вас зараз слили в унитаз!