Фесенко: вибори мера у Луцьку не проводять, бо БПП не має прохідного кандидата
Политикаpravda.press15 июля 2017

Фесенко: вибори мера у Луцьку не проводять, бо БПП не має прохідного кандидата

Вибори міського голови Луцька не відбуваються по політичним причинам. Ситуація непроста, тому до 2018-2019 рр місто може залишитися без новообраного очільника. Про це в ексклюзивному коментарі Інформаційному агентству "Правда" сказав політолог Володимир Фесенко. "По Луцьку з високою вірогідністю можу сказати, що, безумовно, працюють політичні обставини. Ми знаємо, що на Волині ситуацію контролює повністю, або дуже сильно впливає одна політична сила – Укроп. Я так розумію, що після Романюка у БПП немає свого переможного кандидата або людини, яка є більш-менш нейтральною і могла б стати переможною альтернативою представникам Укропу", - пояснив ситуацію політолог. Володимир Фесенко зауважив, цілком вірогідно, що вибори можуть відкластися на доволі тривалий час. "Регіон важливий і непростий. Тут 2 варіанти: або знайдуть більш-менш прийнятний варіант і вибори пройдуть наступного року; якщо не буде достойних кандидатур, будуть зберігатися нинішні протиріччя, зокрема, напруга між владою та Коломойським, то питання може затягнутися аж до 2019 року, до завершення президентських та парламентських виборів", - коментує політолог. За словами Володимира Фесенка, ситуація, що склалася, порушує права мешканців міста, які мають право обирати голову. "З точки зору логіки місцевого самоврядування, це неправильно, але в багатьох інших містах виникло щось схоже. Іноді це затягувалося на декілька років і виконували обов’язки секретарі місцевих рад", - говорить він. За словами політолога, формально це питання має вирішити ВР, але є купа таких питань, які вона не вирішує. З точки зору санкцій і покарання немає суб’єкта, якого можна покарати. "Місцева влада має більш активно звертатися до центральної влади в цілому і до ВР та наполягати на вирішенні питання. Також звертатися до народних депутатів, які представляють регіон", - додав Володимир Фесенко. Нагадаємо, що народні депутати висловили власну точку зору з приводу того, чому досі не було узгодження проведення виборів мера Луцька.

Джерело: Інформаційне агентство "Правда"

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость в горле кость
этадругое - анижедети !
МрБайдэн
Я пртив!
кипчак
Как всегда мешает осуществлению плана создания мирового правительства Россия. Отсюда вокруг нее бесовские пляски.
кипчак
Такое впечатление, что у европейцев и американцев мозги атрофировались: то ли они зажрались, то ли от злоупотребления чем-либо. Если верить сообщениям о разгуле эмигрантов, а также учесть ковид-безумие и ухудшение экономической ситуации, то того и гляди, чтобы им самим не пришлось превратиться в беженцев. А куда бежать? Есть только одно направление, которое они сейчас подрывают как та глупая свинья под дубом. Им бы Россию развивать на всякий пожарный случай и беречь от навальных и других полудурков, ибо при них возможна только гражданская война и разруха, а не развитие и прогресс. Опомнитесь, лучше меньше комфорта и мороз, чем изнасилования, вечный страх за себя и свое будущее. Похоже, что своими силами европейцы и белые американцы традиционной ориентации не удержат ситуацию в свою пользу. Все это касается прибалтийских шестерок и к ним примкнувших. Иногда домашние животные задирают и сжирают собственных хозяев, думаю, анаконда(даже не настоящая) не исключение.
тт
Было дело...
тт
Будет ли Украина любимой дочкой? Сомневаюсь...
Кикзебади
Ну если такие мощные военные гиганты как Эстония Литва и Латвия вместе с НАТО тогда НАТО может спать спокойно эстонцы защитят если что)))