Фінплани портів, стратегія воєнної безпеки та навчання для безробітних: порядок денний Кабміну
Политикаwww.unn.com.ua20 января 2021

Фінплани портів, стратегія воєнної безпеки та навчання для безробітних: порядок денний Кабміну

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні планує узгодити заходи з увічнення пам’яті захисників України на період до 2025 року, затвердити фінансовий план на 2021 рік морських торговельних портів у Южному та Маріуполі, погодити проект указу Президента про стратегію воєнної безпеки та прийняти постанову про експеримент з професійного навчання безробітних у Києві для компаній інформаційних технологій. Про це повідомляє УНН із посиланням на порядок денний уряду.

Так, урядовці планують узгодити заходи з увічнення пам’яті захисників України на період до 2025 року. Згідно з документом, міністерства, інші центральні органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані здійснити заходи з увічнення пам'яті захисників України на період до 2025 року.

На думку авторів, це дасть можливість організувати увічнення та вшанування пам'яті ветеранів війни, борців за незалежність України у ХХ столітті, учасників міжнародних операцій з підтримки миру та безпеки, антитерористичної операції та заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Також Кабмін, можливо, ухвалить проект розпорядження, який передбачає затвердження плану перетворення підприємства "Оператор ринку" у приватне акціонерне товариство, 100% якого належить державі.

Окрім цього, урядовці планують затвердити фінансовий план на 2021 рік морських торговельних портів у Южному та Маріуполі.

До того ж уряд готується прийняти постанову “Про реалізацію експерименту з професійного навчання зареєстрованих безробітних для потреб роботодавців сфери інформаційних технологій”. Проект акту передбачає визначення механізму організації та проведення експерименту з професійного навчання зареєстрованих безробітних для потреб роботодавців сфери інформаційних технологій міста Київ.

Ще урядовці на засіданні планують:

▪️ внести пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів згідно з резолюціями Ради Безпеки ООН щодо Республіки Ємен; ▪️ ухвалити розпорядження про здійснення добровільних внесків України до фондів, створених Організацією Об’єднаних Націй; ▪️ погодити проект указу Президента України “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України “Про Стратегію воєнної безпеки України"; ▪️ погодити внесення змін до деяких законів України щодо діяльності Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України; ▪️ погодити внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо врегулювання бюджетних відносин під час реалізації договорів, укладених в рамках державно-приватного партнерства, у тому числі концесійних договорів; ▪️ погодити проект закону внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення державного фонду підтримки медицини, спорту, освіти, культури та науки; ▪️ погодити проект закону про здійснення іноземних інвестицій у суб’єкти господарювання, що мають стратегічне значення для національної безпеки України;

Нагадаємо, у понеділок, 18 січня, Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні затвердив граничну ціну на газ, згідно з якою ціна на газ для населення знизиться до 6,99 грн за кубічний метр.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
В точку
Истина
Импотэнт
Чтоб у них 10 лет секса не было!
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.
Вперёд РОССИЯ
С ДНЕМ КОСМОНАВТИКИ! ГАГАРИН-ЭТО ЛЕГЕНДА.
е
т.е. грабеж нашей страны америкосами это оказывается такая помощь???? тогда почему от этой помощи положение в стране все хуже и хуже, а трепло? Ответ будет?