ФІРТАШ НА ДОПИТІ В СУДІ ДАВ ГРАНДІОЗНІ СВІДЧЕННЯ ЩОДО ТИХ ПРОЦЕСІВ, ЩО ВІДБУВАЛИСЬ В УКРАЇНІ – ЩЕРБИНА
Политика5.ua30 апреля 2015

ФІРТАШ НА ДОПИТІ В СУДІ ДАВ ГРАНДІОЗНІ СВІДЧЕННЯ ЩОДО ТИХ ПРОЦЕСІВ, ЩО ВІДБУВАЛИСЬ В УКРАЇНІ – ЩЕРБИНА

Бізнесмен Дмитро Фірташ на допиті в суді дав грандіозні свідчення щодо політичних процесів в Україні попереднього періоду.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив Сергій Щербина, шеф-редактор інтернет-видання Insider. "Суд оголосив обідню перерву. Після обіду має відбудеться допит Віталія Кличка, але цей допит буде закритим. Перед цим був виступ адвоката Фірташа, а потім відбувся допит самого Фірташа, який розкрив грандіозні речі щодо політичних процесів, які донедавна відбувались в Україні", - каже Щербина. Фірташа затримали в Австрії торік у травні на вимогу ФБР. Американська юстиція підозрює Дмитра Фірташа у використанні корупційних схем під час бізнес-діяльності очолюваної ним Group DF в Індії. Сам же бізнесмен, який перебуває у Відні під підпискою про невиїзд, називає справу "політично мотивованою". Напередодні ж Печерський районний суд Києва арештував близько 500 млн куб. м газу, що належить холдингу Ostchem (входить до Group DF).

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Мир замер в ожидании. То ли чуда,то ли войны. И конфликт, развязанный нами Станет гибелью для страны. РАЗБЕГАЮТСЯ ГОРЕ -ВОИТЕЛИ Не хотят вновь попасть в котёл. Понимают , что наши правители Разжигают большой костёр. Что останется от Украины. От страны, когда-то большой? Разнесет в пух и в прах все руины. Нет страны ..Ну и Бог с тобой. Только в мифах,только в легендах Будет жить Украина всегда и "Від СЯНУ до Дону" пожарищ Не разжечь ей уже никогда....
Елена
А еще нам дадут не летающие беспилотные беспилотники ха.
Весёлый Роджер
Не соблюдала ты правила безопасности! Жадность твоя всему вина!
Весёлый Роджер
Ось цэ дило! Вы её сразу по степям Херсона пустите, ну щоб клятые москали всрались з преляку! Представляешь.... вечОр... и в лучах заката, по степи, пи.дрячит пидводный човн! Уси москали зараз побигнуть! Главное орать про Сало уронили и петь щенывмырла!
Елена
Две другие пришли в негодность.😭
Елена
Скоро нам халопам , Америка ,подарит надувную подводную лодку. Ха
Весёлый Роджер
Опять брешишь, а чаму одной?